Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Iphone 6 telefont jalibreakelt...

Iphone 6 telefont jalibreakeltem, biztonságos így? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Icloud zárat oldottam föl ezzel, és most jó, müködik, de a bal sarokban a "nincs sim" helyett "F3arRa1n FREE"

Van oda írva, és a bátyám szerint ez így nem biztonságos használni (szerintem se) de meg kérdezem hogy másnak is ez a véleménye e, hogy pl messengert merjek rá tölteni? Vagy inkább jobb ha nem használom?



2023. ápr. 13. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
4%
A jailbreak illegális, illetve gratulálok, ajtót nyitottál egy ismert adathalász felé! Fearrain egy jelentett adathalász! Ennyire hogy lehet valaki sötét, hogy ilyet csinál? Mit gondolsz a programokat, játékokat, telefont csak új jófejségből törik fel ezek a bűnözők? Azért szánnak rá órákat-heteket, hogy neked ingyen jó legyen? Mindegyik crack, jailbreak stb... rejtett kódot tartalmaz. Jó esetben csak monitorozza a vásárlásaidat, hívásaidat, rosszabb esetben a hozzácsatolt bankszámlát is szívja! Mert nekik ez benne az üzlet! Gondolj bele, te ingyen törnél bármit, ha megteheted, hogy elrejtesz benne csaló kódot is, hogy legyen belőle pénzed? Minden adatod veszélyben van, telefon kuka! De persze ne hallgass rám, csak egy hülye vagyok... Pontozhatsz is le.
2023. ápr. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi a bajod?
2023. ápr. 14. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1.nek a JB már ég Side h nem menő rájöttek a hátrányaira az emberek.
2023. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!