Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték a Facebookom, van...

Feltörték a Facebookom, van esély rá hogy visszakapjam a hozzáférést? Jelentve lett kb. azonnal.

Figyelt kérdés
Mekkora károm lehet ebből?

2023. máj. 7. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy mekkora károd lehet ebből, fogalmam sincs személy szerint. Ez attól is függ, hogy ki törte fel, hogy törte fel, miért törte fel. Jóval valószínűbb, hogy nem törték fel, egyrészt mert rettenetes nehéz (bár van rá esély), másrészt, mert általában valami rosszindulatú vírus, hasonló dolog szokta a jelszavaidat megszerezni, ezt a felhasználók általában feltörésnek nevezik.


Leírom mi a megoldás ami segíthet neked, nemtudom, hogy visszakapod e. Egyszer voltam olyan bolond, és lefuttattam valamit még az időszakban, amikor nem volt semmi védelem a rendszeren. Egyik pillanatról a másikra megszerezte a jelszavakat, gmail, facebook, hasonlók, és elkezdett mindenféle dolgokat hírdetni, pl, youtube-on. Én azt csináltam, hogy igazoljam magam, de csak facebook-on, hogy beküldtem a személyigazolványomat képként a facebook-nak. Tekintettel arra, hogy az adatok egyeztek a profilba, és a személyigazolványba, tudtam a jelszavamat újra megadni.


Ez a link segíthet:


[link]


Fontos, a számítógépedet nézesd át vírusirtóval, bármivel ami megtalálja a futó dolgokat, megeshet, hogy a háttérben fut valami, ami csak úgy adja le az adatokat.

2023. máj. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Visszajutottam a Facebookra, cseréltem jelszót. Melyik vírusírtót ajánlod?
2023. máj. 8. 06:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, legyen a Malwarebytes.


[link]


Kezdetnek, viszont, én elég rossz vagyok ajánlásokban, de rengeteg vírusirtó van még, AVG, Avast, Comodo, válaszd ki amelyiket szeretnéd.


+ Ezt Csökkentett módban futtasd le:


[link]


Megvan rá az esély, ha vírusod van, hogy nem engedi a vírusirtót feltelepülni, esetleg bármi mást csinál, amikor megpróbálod telepíteni.

2023. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!