Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van rá esély hogy visszakapom...

Van rá esély hogy visszakapom a fiókom?

Figyelt kérdés
Nos feldobott az Instagram tegnap egy olyat h mikor születtem írjam be. Rossz dátumot írtam véletlen és 13 év alattinak titulált. Jó megnyomtam az ellenvetést beírtam az adatokat és küldött egy emailt h küldjek bármi féle dokumentumot amin rajta van a nevem és a születési dátumom. Mivel nem volt kéznél csak egy orvosi igazolás meg egy iskolai ellenőrző (azt írták ezek is jók) ugyhogy elküldtem azt. Nem fogadta el,azt írták hogy kénytelenek bizonyíték ellenébe törölni a fiókom ez van. Vissza írtam h ne haragudjanak de elküldtem a dokumentumaim. Erre azt reagálták,az írásomból látszik hogy nem vagyok 13 úgyhogy kapjam be. Nem sokra rá kaptam még egy emailt h küldjem el az adataim ezúttal egy könyvtár jegyet és egy diákot küldtem de nem reagáltak rá. (Insta súgóba egy ívet kitöltöttem h írják át a fiókomba a születési dátumot hátha) Van esély hogy vissza kapom még a fiókomat?

2018. aug. 4. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki vagyok én, hogy megmondjam... De jó nagy marhaság elküldeni a személyes dokumentumaidról a képet nekik. Ők még mindig nem valami hatóság, erre alap esetben nincs joguk. Csak kihasználják a felhasználó sóvárgását a szolgáltatásaik iránt. Ez már csak ilyen. Mondjuk eleve a saját szabályaik szerint sem kérhetik be, csak ha indokolt és úgy tűnik, hogy egy missclick ezt indokolttá is teszi :D Számomra egyébként az is érdekes, hogy lehet mellé írni a születési időt, főleg úgy, hogy beírás után feltehetőleg le is ellenőrizted.
2018. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ohh, egyébként úgy tűnik, hogy hogy a staff team tuskókból áll, szóval ha csak ki nem fogsz egy normálisabbat, akkor kevés esélyed van visszaszerezni a fiókodat.
2018. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azóta bentragadtam a fiókba (nem tudok kilépi)és nem is törölték le..
2018. aug. 21. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!