Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 12 hete nem léptem be ncore-ba...

12 hete nem léptem be ncore-ba, törölték az accountom, van esély, hogy visszakapom?

Figyelt kérdés

Tönkrement a gépem egy jó ideje, nem vettem másikat, telefonra meg nem töltök le semmit. Így meg is feletkeztem róla, most kaptam az emailt, hogy törölték az accountom, mert nem léptem be 12 hétig. Hajj ha én ezt tudtam volna, hogy törlik... Pedig olyan nehezen kaptam meghívót...

Hamarosan újra lesz gépem, kelleni fog, nagyon remélem, hogy valahogy vissza lehet állítani.


2017. jún. 20. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Természetesen, mindössze szerezned kell egy másik meghívót! :)
2017. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dongaben ***** válasza:
Esetleg... Aki meghívott eredetileg, az jelezhetné a Staff-nak, mi történt... Van rá esély...
2017. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom csak írni kell a staffnak és visszaadják.
2017. jún. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 coopper ***** válasza:

Szia.


"

Törölve lett a fiókom:

Amennyiben a fiókod törölve lett, kérésedre visszaállítjuk azt.

Nincs más dolgod mint válaszolni a törlő levélre és kérvényezni a visszaállítást.


Amely accountokat kérdés nélkül visszaállítunk:

- 8/12 hét inaktivitás miatt törölt fiókok (0.3 arány alatti indok)

- Saját felhasználó törlése

- Feltört fiókok


Amely accountokat semmi esetben sem állítunk vissza: (válaszlevelet sem küldünk)*

- Dupla illetve multiaccount miatt törölt fiókok

- 3/5 warn vagy 8/4 hét warnban töltött idő miatt törölt fiókok

- Hit'n'Run korlát folyamatos átlépése miatt törölt fiókok

- Aránycsalás miatt törölt fiókok

- Más indokból törölt fiókok (Staff/Helpdesk sértegetése stb.)


*nem érdekel minket, ha nem te voltál, hanem valaki más használta a fiókod. A saját érdeked, hogy ne add ki a jelszavad senkinek vagy csak a saját felelősségedre oszd meg mással az accountod.

"


Forrás : [link]


Sok sikert.

üdv.

2017. jún. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!