Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem működik az avast. Mit...

Nem működik az avast. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, hogy az AAVM alrendszer RPC hibát észlelt, a műveletet nem lehetett befejezni. Hogy javítsam ki a hibát?
2008. dec. 30. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem értek hozzá, de ajállom neked a NOD 32- őt az szerintem jobb:)
2008. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 yuda ***** válasza:
Én is nodot használok,de az avast is príma-szerintem uninstalláld és telepítsd újra-ha nem menne,írj és adunk új linket.
2008. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Húha, én nem értek annyira hozzá, nem tudom mi az az uninstallálás. Megtudom én ezt egyedül is csinálni, vagy hívjak segítséget? Amúgy máskor is volt már ilyen, hogy ezt írta ki, de akkor ha kikapcsoltam a gépet, majd újra be, akkor már működött.Ez mitől függ?
2008. dec. 30. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Idegesítő egy dolog, de valóban gyakran segít szoftverproblémánál az újraindítás! :S ...nekem Avast!-tal még eddig nem volt gondom, de elmagyarázom az uninstallálást nagy vonalakban: Mindenekelőtt ha installáltál már bármilyen programot, csak akkor kezdj neki az egésznek (ha pedig a válaszod igen, sőt már a telepítések során bele is szóltál azok automatikus menetébe, akkor kötelező Neked csinálnod! :d persze csak sztem!) . Szóval: Start-> Vezérlőpanel->Programok hozzáadása...-> avast! antivirus ....erre ha rákattintasz, Windowsfüggő helyen megjelenik egy Uninstall/Törlés/valami hasonló elnevezésű gomb, megnyomod és követed az utasításokat...itt van szükség a telepítés rutinjára, illetve az újratelepítésnél! Nem tudom, engedi e konkrétan az Avast!, de lehet, hogy egy új installáció elindítása elvégzi helyetted a teljes munkát! Remélem tudod hasznosítani ezeket az infókat! Ha valami gubancos, kérdezz!
2008. dec. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ,hihetetlen, de most megint működik, de ha leáll megpróbálom asszerint, ahogy írtad. Mégegyszer köszike!
2008. dec. 31. 09:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha semmiképp sem boldogulsz töröld és innen töltsd le: [link]

Én is avast!-ot használok (jobb a NOD32-nél)

2009. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!