Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik az Avast?...

Miért nem működik az Avast? És ha nem Avast akkor mi?

Figyelt kérdés

Lassan letelik az egy évem, amivel ingyen regisztráltam Avast vírusirtóra.Semmi baj nem volt vele eddig,de most folyamatosan kiírja,h az ön rendszere nem védett, és nem is működik.

Hiába nyomom a javítás gombot vagy a program újraindítását, semmi.

A gépemmel van a gond?Mit tudnék tenni,hogy elinduljon?

Jó tudom,h sokan mondják ,h a Nod 32 a legjobb,én nekem az volt ezelőtt, de nagyon lelassította a gépemet,ami amúgy is szar,15 percet várok mire elindíthatok bármit is rajta.

Köszi előre is


2011. máj. 2. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami nagyon nagy gáz van, ha 15 perc kell mire elindul rajta valami... Az avast egyébként elég kaki... AVG-t tegyél fel, abból is van ingyenes verzió, és nem fogja úgy a gépet, mint az ESET
2011. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Háát jó ha nem is 15, de ..vmi van azt tudom, elég gáz.

Pedig az a vicc,h igaz,h 7éves a gép, de belűl minden új,nemrég let alaplapcsere,ventillátor csere, minden.

Mégis mindig ilyen

De ha tudtok tényleg jobbat,szívesen fogadok linkeket, és segítséget,ha kell telepítés után állítani vmit!

Tényleg köszönöm

2011. máj. 2. 20:42
 3/7 bp1985 ***** válasza:
Be van regisztrálva? Nem tudom mit csináltál, nekem ilyet még soha nem sikerült. avg-t ne rakj fel, avast lényegesen jobb.
2011. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rakat fals riasztással több, igazad van... Az újabb vírusokat meg gond nélkül beengedi... Nincs benne webhelyfigyelő, stb... Tényleg jobb az avast mi?! Vajon mitől tetű a gépe?! Naná, hogy valami dolgozik a háttérben, amiről nem is tud(vírus).
2011. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor mit tegyek fel helyette?

Mert így,h nem működik, semmi értelme.

2011. máj. 2. 21:22
 6/7 bp1985 ***** válasza:
Arról, hogy nem tudod beállítani, nem én tehetek. Érdekes, nálam gond nélkül megy, több frissítés is van rá, mint avg-re, esetre, nortonra, stb. Naponta 30-40 gép kerül a kezem közé munkám miatt, mindenféle vírusírtóval. Az avg-seken van a legtöbb vírus, elárulom neked.
2011. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

és most ezt mért kell így?

azért írtam,mert segítséget várok,ha ennyi gép fordul meg nálad,akkor valószínűleg értesz hozzá,én kevésbé.

Segítséget szeretnék kérni, nem lehurrogást.

Én is úgy hallottam,h jó az avast, eddig semmi gond nem is volt vele, lassan letelik az 1 év ingyenes, most van még hátra 2 hónap.

Nem tudom mi baja van.

2011. máj. 2. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!