Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast mellet működik majd az...

Avast mellet működik majd az Eset Smart Security?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a kettő együtt nem futna.Úgy értem,ha kikapcsolom az avastot és úgy használom az ESS-t,vagy fordítva:avast megy ESET kikapcsolva.Működhet igy?
2010. jún. 12. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Felesleges az ESET, sokkal jobb az Avast. Elméletileg működhet, de nem javasolt két vírusirtó egy gépen, komoly zavarokat okozhat pld a rezidens védelemnél, szélsőséges esetben éppen az ellenkezője következik be mint amit vár az ember (több antivírus program nagyobb védelem) Ha nem tudsz dönteni próbáld ki mindkettőt külön-külön, egymás mellet ne legyenek. Fontosabb a frissítés és a tudatos géphasználat.
2010. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én fordítva mondanám, ESS marad, Avast megy :)

De ez mindenkinek az egyéni preferenciája.

2010. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegnap frissitettem az ESET Smart Security 3-at 4.2-re. Ezl sokkal jobb, többek közt beépült a Thunderbirdbe és ellenőrzi a levelezést. Szerintem az ESS maradjon, azért is, mert nagyon erősre állítható a tűzfala. Ha mind a kettőt marad, egymást is blokkolni fogják.
2010. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért kell két védelmi program?


A kettő közül én az ESS-t választanám, Avastban nem bízok. Amúgy meg szerintem mindkettő gyengusz, én személy szerint egyiket sem használom.

2010. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Működni működhet, már én is próbáltam így. Csak a kikapcsolás úgy történjen hogy TELJESEN leállítod az aktív védelmet. Bootoláskor nem tölt be, memóriában nem fut, frissítést csak akkor szed le, ha te manuálisan indítod el stb.
2010. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!