Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » ESET ANTI-THEFT miért jelzi...

ESET ANTI-THEFT miért jelzi hogy valaki használja a fantom fiókomat?

Figyelt kérdés

Kb heti szinten kapom az emaileket gyanús tevékenység miatt az eset antivirus szoftvertől hogy a fantomfiókot használva valaki bejelentkezett az eszközére. A gépemet nem lopta el senki és nem jelentkezett be a fantomfiókba senki.

Lehetség, hogy feltörték az eszközömet?

Eset smart security premium-ot használom, nem vásároltam meg, netről kerestem a license kódot.



2023. jún. 22. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
az eset maga a vírus
2023. jún. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha "csak úgy" letöltötted, akkor nincs benne az ESET-ben a Behatolásmegelőző rendszer. Magyarul: úgy vacak, ahogy van. HA diák vagy, akkor vedd meg féláron a licenszét, nem lesz többet ilyen gondod.
2023. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eset Internet Security: ez jó az otthoni gépekre. Tíz éve van ESET a gépemen, soha, semmiféle vírus nem jött be, az is igaz, hogy minden évben megvettem a licenszét. Aki ingyért akarja, az így jár.

[link]

2023. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!