Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Más is kapott GMAIL fiókja...

Más is kapott GMAIL fiókja megszűntetésével kapcsolatos figyelmeztető emailt vagy csak szórakozik valaki?

Figyelt kérdés
A fiók rendszeresen használva van, az automatikus üzenet arra hivatkozik, hogy nincs aktivitás.

2023. júl. 3. 05:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem GMAIL-t használok
5 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki küldi az emailt? A gmail ügyfélszolgálat vagy más. Nézd meg az email címet, hogy ki küldi.

Nálam az ügyfélszolgálat ezen küldött üzenetet - no-reply@accounts.google.com

2023. júl. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem csak emlékeztető, hogy ez lesz, ha...? Vagy másik fiókról?

Gmail.hu, gmail.com vagy más?

2023. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nincs másik google fiókod, amibe rég nem lépél be és ez van meg biztonsági email címként megadva? Ha igen és ha arra az email címre szükséged van, akkor lépj be.
2023. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NTBS ***** válasza:
Én még nem kaptam.
2023. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem erről van szó? csak tipp: [link]
2023. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos, az emailt elvileg az ügyfélszolgálat küldte, hogy inaktív a fiók. A vicces az egészben, hogy megvan már 5 éve. Hogyha rendelést adok le, vagy hírlevélre íratkozok fel akkor ezt szoktam megadni technikai okokból. Havonta legalább 1 email kimegy róla, tehát használva van, fenn akarom tartani. Szóval, ha rálátnak a bejelentkezésekre, (és rálátnak mert vissza lehet nézni, hogy pl melyik IP-ről, mikor jelentkeztem be és honnan,) akkor könyörgöm mi a lópikulának kell ilyen bugyuta emaileket küldenie egy ekkora hatalmas vállalatnak.
2023. júl. 3. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!