Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bitdefender vírusírtó?

Bitdefender vírusírtó?

Figyelt kérdés
Itt, gyk-n a csapból is Eset és Kaspersky termékei folynak, érdekelne, holott több statisztika szerint is Bitdefender előttük jár. Mit gondoltok róla, illetve mennyire ismert ez szép hazánkban?
2010. okt. 13. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha már "szép hazánkról" van szó, meg kell említenem, hogy a szomszédban, Romániában gyártják a BitDefender-t.
2010. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En szemely szerint szeretem a BitDefendert, egy ideig hasznaltam is, de attertem ingyenes virusirtora:). Tapasztalatom annyi, dolgoztam egy cegnel fel evet, ezalatt BitDefendert hasznaltunk, nem voltak gondjaink vele, jol mukodott, gepeket se olte le.
2010. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2.: Melyik free-re tértél át?
2010. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jovanny ***** válasza:
Gondolom valamelyik fizetős "ingyenes" változatára gondolt. :D
2010. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, fizetosnek az ingyenese valtozata, a Panda Cloud.
2010. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jovanny ***** válasza:
Ez nem hangzik rosszul, a Panda alapból nem rossz vírusírtó. Mivel tud kevesebbet az ingyenes változata?
2010. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem rossz a defender de kaspersky
2010. okt. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!