Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb ingyenes...

Melyik a legjobb ingyenes vírusírtó?

Figyelt kérdés
Te melyiket használod és miért?
2011. okt. 19. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Comodo Internet Security


Ingyenes

Magyar nyelvű

Tűzfal

Vírusirtó

Statisztikák szerint is jó.

2011. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 legendavagyok01 ***** válasza:
100%

Én csak a tűzfalat használom a Comodo-tól, mellé Avira Personal Free. Miért, mert nekem bevált.

Aki ész nélkül netezik, annak tök mindegy melyik, úgy is szív, akinek meg van esze, bármelyikkel biztonságban lehet (persze tökéletesen semmivel).

2011. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy legjobb vírusirtó, csak jók és rosszabbak vannak. Az egyik ebben jobb, a másik abban, egyértelmű győztes nincs.


Én most ESET Smart Security 5-öt használok, de volt már fent avast, AVG, Comodo IS, MSE, és egyikkel sem volt bajom, vírusom nem volt egyik mellett sem.

Persze ésszel netezem.

2011. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én Avast AV-t használok Comodo tűzfallal.Eredetileg azért döntöttem ez a 2 mellett,mert nagyon pozitívak a teszt eredmények,statisztikák róluk.Illetve még plusz védelemnek fel raktam a Malwarebytes ingyenes verzióját amit néha lefuttatok.Szépen,olajozottan működnek megvagyok elégedve velük.


De persze ahogy fentebb írták nagyon fontos hogy hogyan netezel,ha ész nélkül mindegy milyen védelmed van előbb utóbb be kapsz valamit.Amire oda kell figyelni minden videlem mellett:


-csak megbízható oldalakat látogatsz

-csak megbízható forrásból töltesz

-csak megbízható linkekre kattintasz

-ismeretlen e-maileket nem nyitsz meg

-rendszeresen frissíted a rendszert,tűzfalat,av-t.

-rendszergazdaként nem netezel

-nem futtatsz rendszergazdaként olyan programot amiben nem bízol 100%-osan,ami azt illeti semmit nem szabad de ha muszáj csak azt ami tényleg megbízható forrásból származik.


Sokan kérdezik hogy jó de honnan tudjam hogy egy oldal,link,program megbízható?


Nos:

Megbízható oldal az ami közismert,több ezren,100 ezren,millióan látogatják.

Megbízható letöltő forrás az ami közismert több ezren,100 ezren,millióan töltenek le onnan.A torrent ebbe nem tartozik bele.

Megbízható link az ami közismert,ezrek,milliók által látogatott oldalra irányít

Megbízható program az ami megbízható oldalról,forrásból származik.Torrentről le szedett programok ide nem tartoznak.

2011. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
én a VIPRE Antivirus Premiumot használóm hogy mért torrentezem és oda kell a jó védelem de a laptopon az van mert szoktam útagatini és soha nem lehet tudni milyen wifit találni
2011. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
bocsi utazgatni
2011. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
a link le maradt bocsi [link]
2011. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 meszike91 ***** válasza:
33%
2011. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb vírusirtó Outpost Security Suite FREE a tulajdonsága "A Firewall, Anti-Malware, Anti-Leak, Anti-Spam moduljaival véd minket a hálózat felől érkező támadásokkal szemben, vírusokkal, rosszindulatú programokkal és levélszeméttel szemben.

Proaktív technológiája segítségével mindenféle, a Windows rendszerben történő változást figyel és engedélyez, figyelmeztet vagy automatikusan megakadályoz, folyamatosan tanulva, mi jó, mi nem jó nekünk.

Több mint 10 éve fejlesztik a készítői, negyvennél is több díjat nyert eddig, és megkapta a VB100-as minősítést, ami azt jelenti, hogy a Virus Bulletin tesztjén 100%-ban megtalálta, leállította, karanténba helyezte rosszindulatú programokat, illetve folyamatokat, registry bejegyzéseket, stb… Eddig már sokat kipróbáltam Avast Comodo Iternet Security AVG Zone Alarm . Ha nem zavar hogy Angol nyelvü ezt a vírusirtót ajánlom a gépigénye 450 MHz CPU

(x86-/x64-/multi-core), 256 MB RAM, 200 MB szabad lemezterület.Telepítés közben mikor a Licence Agreementet elfogadjuk lent, ha gondoljuk vegyük ki a pipát a Help Agnitum improve this program. … kezdetűből, így nem osztunk meg információkat a fejlesztő céggel.

Telepítés utáni első indulás közben regisztrálnunk kell, ez csak egy felhasználói név és e-mail cím megadásából áll, a megadott e-mail címre kapjuk a kódot, amit ezután az Enter Key…-re kattintva kell megadnunk. Így egy évig használhatjuk a programot, egy év után kérni kell egy új kulcsot, szintén ingyen. És még le is tesztelheted ha a böngésződbe beírod hogy Eicar test file utánna tölthetsz le teszt vírusokat.

2013. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én javasoltam a Outpost Security Suite FREE vírusírtót hogy a legjobb de azóta már a Panda Cloud Antivirust használom sokkal kisebb a gépigénye és az eicar test file oldalon ugyanúgy bejelez ha vírust talál .Ezek a tulajdonságai "A Panda Cloud Antivirus vírusvédelmi szoftver új megközelítést alkalmaz a vírusvédelemben azzal, hogy a hardverigényes keresést, figyelés valamint frissítést nem teljesen a helyi számítógépen, hanem a PandaLabs szerverén végzi el. A Cloud Antivírus heurisztikus keresést, rootkit, valamint spyware-védelmi komponenseket is tartalmaz, alkalmas az esetlegesen letörölt, tévesen riasztott adatok visszaállítására. Védelmet nyújt böngészés, munka vagy játékközben." Ami még a legjobb hogy fölteszed és el is lehet felejteni.És még Magyar nyelvü is inkább ezt használjátok :)
2013. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!