Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet visszaszerezni?

Hogyan lehet visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet egy meghackelt fb-oldalt visszaszerezni? Vagy töröltetni? Hogyan lehet rendőrségi feljelentést tenni a hackelés miatt??

2023. aug. 5. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha volt beállítva másodlagos azonosítás, akkor annak a használatával. Tehetsz feljelentést információs rendszer megsértése bűntett miatt, de aligha fog eredményre vezetni.
2023. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A rendőrséget nem érdeklik az ilyenek.
2023. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 akkor a szegény kissrácot az 50 Ft-os bérlettel miért tartóztatták le? Pedig fel se törte a rendszert, nem lépett be jogosulatlanul, a saját gépéről küldött üzenetet a szervernek, pont ahogy az alkalmazás is teszi.
2023. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hackelés alatt azt érted, hogy minden barmot oda engedsz a a gépedhez és chrome --> beállítások --> jelszavak --> jelszavak mutatására rákattint ?


funfact telefonon is meglehet csinálni :D



ne rendőrségre menj hanem az ismerőseidhez köztük lesz a hunyó

2023. aug. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 Mert azt egy nagy cég jelentette ember, nem valami random idióta aki elvesztette a Facebook fiókját, mert ellopta egy rosszindulatú bővítmény.
2023. aug. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 de nem követett el bűncselekményt. A törvény úgy szól, hogy aki jogosultsága kereteit átlépi (nagyobb jogosultságot szerez mint ami van neki, például más fiókjának használatával), vagy jogosulatlanul bent marad (valaki nem lépett ki és ezt kihasználva garázdálkodik a rendszerben). Itt egyik se történt, nem lépett be senki fiókjával, nem módosított semmilyen beállítást jogosulatlanul. Végül el is engedték.
2023. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3-as: Nincs senki más a gépnél, csak én. Kaptam egy hamis e-mailt, jhogy valakinek segítsek visszajutni a fb-ra, és engem kért meg arra, hogy ezt megtegyem. Ehhez meg kellett engedni,hogy az e-mail címemre (ezt is tudta, biztos kinézte a fb-ról) küldhessenek egy kódszámot, és azt küldjem el annak, aki nem tud visszajutni a fb-ra. És mivel jól ismertem az illetőt,megengedtem neki. Miután megkaptam a kódszámot, és elküldtem, már nem is tudtam felmenni a fb-ra.
2023. aug. 8. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!