Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Törődjek bele, hogy elveszett...

Törődjek bele, hogy elveszett minden képem?

Figyelt kérdés

Honor 10 Lite telefonom megadta magát és nem kapcsol be. Már régóta szarakodott az akksija. 10-15 órát töltöttem. Egyszer úgy jártam, hogy lemerült teljesen és azóta nem kapcsolt be többet. Június körül már elment a mikrofonja. Valamiért a myhuawei fiókba egy idő után nem mentett, nem értem...


Elvittem megjavíttatni, rajta ült egy hetet, de azt mondta, az akksinak semmi baja, nem tudja, mi lehet a gond...


Honor 90-et akartam venni helyette, de ezek után nagyon megharagudtam a márkára. Vettem egy Samsung A34-et, hogy megbízhatóbb, hát a régi telefonom sokkal szebb képeket csinált és szebb volt a kijelző is.


2023. aug. 27. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Van még remény, de zsebbenyúlós:

[link]

2023. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért az adatmentés nem drága, nem behalt memória chipről van szó csak egy nem induló telefonról.
2023. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ints búcsút, vagy nyúlj a zsebedbe mélyen. Hányszor kell még elmondani, hogy a fontos dolgokat LEGALÁBB két helyen tároljuk?
2023. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lefoglalta egyszer a rendőrség a telefonomat (a zaklatóm feljelentett becsületsértésért) és onnantól nem mentette a huawei cloudba, addig megvan minden...
2023. aug. 27. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!