Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Hogyan tudnám visszaszerezni az email jelszavam sürgősen?

Figyelt kérdés
Két nap múlva kell beiratkoznom egyetemre, ám a Neptunhoz használt email címem jelszava elveszett, nem tudok belépni és pánikolok. A jelszó nincs lementve sehol és belépve se vagyok sehol, fogalmam sincs mit tegyek. Van bármi mód hogy megoldjam?

2023. aug. 28. 03:17
 1/2 anonim ***** válasza:

jelszóemlékeztető, elfelejtett jelszó, néha olyan kérdésekkel is be elhet jutni, hogy pl kiktől kaptál mailt utoljára, kinek írtál, mikor készült a fiók stb.

Ha meg sehogy sem sikerül akkor inkább a Neptun-nak kéne írni, szerintem pl diákigazolványod alapján adhatnak hozzáférést, vagyis engedélyt hogy megadj egy őj mailt hozzá.

2023. aug. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha Gmail volt és az "elfelejtettem a jelszavamat" segítségével próbálkozol, néha feltesz pár kérdést, mikor jött létre a fiók, stb és visszakaphatod.

Ha nem, akkor hozz létre másik e-mail címet és nagyon gyorsan írj a Neptun-nak, biztos azonosíthatod magad valamilyen módon amiből meggyőződhetnek: tiéd az a fiók.

Tanulmányi osztály van -e már ilyenkor - remélhetőleg igen - megkeresheted.

2023. aug. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!