Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Érdemes Kaspersky vírusértóért...

Érdemes Kaspersky vírusértóért fizetni? Vagy aki megteszi arról reggelre már mindent tudni fog az fszb?

Figyelt kérdés
2023. szept. 14. 21:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországon elég sok mindenki tiltólistára tette. Nálunk pl az ügyfelek ~30%-a Kasperskyt használt.

Amikor volt a “botrány”, akkor (attól független, hogy egy jó vírusírtó), szinte azonnal váltott mindenki. A másik nagy az ESET, ami pörög nálunk, kb. 20 éve kiemelt partnerek vagyunk, szerintem baromi jó, és adnak egy csomó kedvezményt.

Nyilván ebből sajnos a vásárlók sok esetben nem fognak érzékelni semmit, mert pl. ott a diákkedvezmény ami kb. 50%, kiemelt partnerként pedig 30%-ot kap a partner is, így kb. a listaár 20%-os árán tudnád megvenni… persze az 50%-ot elengedik, de a 30% kedvezményt meg elmismásolják, aztán megveheted kvázi listaáron.

Pedig pont nem ez lenne a partnerprogram lényege, na de mindegy, biztos csak mi vagyunk túl becsületesek…


A mondandóm lényege, hogy én az ESET-et ajánlanám a Kaspersky helyett. Esetleg amit még vesznek sokan tőlünk, az a Norton.

2023. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Egy vírusirtóért sem érdemes fizetni (feleslegesek), egyébként meg ha az FSZB tudni akar rólad valamit, akkor azt a nemzetvezetőnk készséggel kiadná nekik, szóval emiatt felesleges aggódnod.
2023. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Azért feleslegesnek titulálni nettó baromság.
2023. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Nettó baromságnak nevezni a vírusirtók feleslegességét nettó baromság.
2023. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%

Fogadjunk te vagy az az ember aki szerint a hardveraprós Windows is kulcsok teljesen legálisak. :)


Kiszálltam.

2023. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nyugi srácok. :D
2023. szept. 14. 22:11
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Mi az a "hardveraprós Windows is kulcsok"?
2023. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Szia én már wgy évtizede Comodo-t használok és azt teszek ügyfélgépekre is. Magáncélra ingyenes, cégeknek fizetős. Én a Comodo Internet Security-t ajánlom. Van benne script blokkoló, tűzfal, hips, virusscope, honlapszűrés stb. Próbáld ki, nem fogsz vágyni másra. [link]
2023. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
0%
Én az ingyenes Panda-t használom.
2023. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mindenki eldönti neki mennyi értéket képvisel a számítógépén tárolt adatok. Tudok olyan aki 50 millát bukott mert bedölt a nem kell virusirtó mert a defender mindent kivéd dumának, aztán hozzáfértek a számlájához és a családi házra gyűjtött pénznek suty, és csak egy csatolmányra kellett klikkelniük hozzá.


A kasperskyt évek óta használom, elég sok mindent megfogott nekem, én ajánlom. Esetet használtam évekig, de voltak vele gondjaim, aztán amikor bekaptam egy érdekes vírust amit nem tudtot magától se kivédeni, se leírtani akkor váltottam. A kaspersky ha nem is mérföldkövel de azért elég sok mindenben jobb nála. Én netbankolok havonta néhány alkalommal, az az évi 5 ezer forintott nekem a biztonság megéri.


Az faces fszb baromságot meg inkább hagyjuk. Ennyi erővel ne vegyünk semmilyen kinai telefont, laptopot és sorolhatnám, az apple termékekről meg ne is beszéljünk.

2023. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!