Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Segítség,online fizetés...

Segítség,online fizetés csalása lettem?

Figyelt kérdés
Előfizettem egy elég kétséges oldalra(undress.com),de rögtön utána megbántam,és meg is szakítottam az előfizetést,azt irta ki,hogy le fog járni szeptember 23án,erre azt látom,hogy automatikusan frissített még egy hónapot és levette a pénzt a számlámról,de sehol nem tudom kikapcsolni az egészet,valami ötlet?

2023. szept. 24. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a netbankban vagy a bankod applikációjában nem érhető el az előfizetések kezelése, akkor kénytelen leszel bemenni és bemondani az ügyintézőnek, hogy nőket kamu levetkőztető szolgáltatásra fizettél elő (névvel a beazonosítás miatt), és tiltsák le a megbízást.
2023. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
most fog lejárni a kártyám,amivel előfizettem,van esély,hogy az előfizetés is megsszünik?
2023. szept. 24. 17:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem tudnak egyenleget leemelni fedezet nélküli vagy lejárt kártyáról.
2023. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de,ha megkapom rögtön a másikat,akkor az úgymond tiszta marad?az adatok megfognak változni?
2023. szept. 24. 17:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
kártyát letiltod és kész. igényelsz újat.
2023. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak simán kicserélik, hanem újat gyártanak le, minden adat más lesz rajta a neveden kívül. Nem tud egyezni semmilyen meglévő előfizetéssel, így nem újíthatja meg sehol.

Hogy ne járj így legközelebb, vagy nézd meg hogy lehet-e virtuális kártyát igényelni és azt cserélgetni szabadon (törölhető a virtuális kártya, így ha nem tudod lemondani az előfizetést, a törölt kártyáról többet nem tudnak levenni), vagy nézz olyan szolgáltatókat ahol lehet előfizetni, vagy más szolgáltatókat is. Például a Paypal fenntartása ingyenes, és azon keresztül előfizetve lehet ezeket kezelni, törölni. Vagy Revolut fenntartása ingyenes, és van virtuális + egyszer használatos kártyája is, bármelyiket törölheted bármikor.

2023. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor megúsztam,és többet nem fog legalább levonni,tanulok belőle annyi szent,köszi a válaszokat
2023. szept. 24. 17:26
 8/12 A kérdező kommentje:
de tutifix,hogy miután lejár ez a kártyám nem fognak tudni megterheni?
2023. szept. 24. 17:41
 9/12 NTBS ***** válasza:
Szerintem kerüld el az ilyen oldalakat. És a bankban kérj tanácsot.
2023. szept. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Technikailag lehetséges, a VISAnak és a MasterCardnak is van rá rendszere. VISA Account Updater, a MCs megfelelőjét elfelejtettem. A lejárt kártya helyett legyártott adatait automatikusan elküldheti a bank a programban résztvevő partnereknek ahol előfizettél.


Amennyiben az oldal szerepel a programban (Nem, nem tudod ellenőrizni) és a bankod is támogatja ezt, akkor az előfizetés folytatódni fog.

2023. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!