Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Segítség,online fizetés...

Segítség,online fizetés csalása lettem?

Figyelt kérdés
Előfizettem egy elég kétséges oldalra(undress.com),de rögtön utána megbántam,és meg is szakítottam az előfizetést,azt irta ki,hogy le fog járni szeptember 23án,erre azt látom,hogy automatikusan frissített még egy hónapot és levette a pénzt a számlámról,de sehol nem tudom kikapcsolni az egészet,valami ötlet?

2023. szept. 24. 16:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"de tutifix,hogy miután lejár ez a kártyám nem fognak tudni megterheni?"

100%, hiszen ha letiltottad, vagy lejárt, utána az a kártyaszám már nem fog élni. Hülye példa, de ha te elköltözöl 8 várossal odébb, az addigi postásod hiába zörgetne a(z egykori) lakásod ajtaján, semmiképp nem tudna ott megtalálni.

2023. szept. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

otp-s vagy?


Ha igen, telefonon a netbanba kapcsold ki az online fizetest. Akkor nem tudja levonni

febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!