Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lett a maganelet.hu oldallal?

Mi lett a maganelet.hu oldallal?

Figyelt kérdés

Még anno találtam rá a maganelet.hu-ra, ami IT biztonsággal, adatvédelemmel foglalkozott és szerintem egy nagyon jó tudásbázis volt.


Épp ma néztem volna meg valami miatt és látom, hogy nincs. Egy építészettel foglalkozó cég oldala fogad a domainen... (amit a böngészőm nem tart biztonságosnak XD)



2023. szept. 25. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Itt:

[link]

elérhető az eredetije.

2023. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1 Ezt kell nézni, [link]


Akik végig dolgoztak a projekten (Amit linkeltél) külön odalt csináltak, mert a főadmin lefosta az egészet és hónapokra eltűnt folyamatosan.

2023. szept. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2: A maganelet.hu archív oldalán:

[link]

a #1-es hozzászólásban megadott oldal van forrásként feltüntetve.

2023. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 Remek, de ez sokat nem változtat az én kommentemen. Az eredeti projekt mögött (A .io -ra végződő) már csak a létrehozó áll, aki nem sokat foglalkozott az egésszel, a csapata már otthagyta őt.
2023. szept. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: A kérdező a maganelet.hu-t kérdezte, aminek az eredetije a privacytools.io. Az, hogy az nem fejlődött tovább, és hogy azt egy másik projekt továbbvitte, már mellékzönge.
2023. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Oké, akkor küld olvasni egy félbehagyott szart, amit egy inkompetens ember csinál :)
2023. okt. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindkettőtöknek (?) a válaszát, örülök, hogy van elérhető változata. Köszönöm, hogy leírtátok az eredeti (.io címet) és köszönöm, hogy a továbbfejlesztett oldal linkjét is megosztottátok!

Legyen szép napotok!

2023. okt. 16. 15:59
 8/10 anonim válasza:
Elnézést kérek a kérdezőtől, hogy belerondítok a kérdésébe, de sajnos nem találom a maganelet.hu oldalon javasol Firefox beállításokat. A Firefox-ban voltak talán titkos vagy haladó beállítások, ahol csökkenteni lehetett pl a virtuális ujjlenyomatot, True vagy Fals helyes kijelölésével. Ezekről van valakinek infója, hogy hol találhatóak vagy mik voltak ezek a beállítások? Esetleg ki lehet menteni a Firefox-ból ezeket? Köszönöm szépen a segítséget és még egyszer elnézést a kérdezőtől.
2023. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Hardening & Tweaking: The default settings of Firefox are not the best choice to be a privacy respecting browser. Use Firefox Profilemaker [ [link] ] to adjust the settings. An alternative is to download the hardened Arkenfox's user.js - Place this in your Firefox's user.js [ [link] ] directory and it will fix everything for you. You can also do it manually. [ [link] ]"

[link]

illetve:

[link]

2023. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem haragszom! :) Örülök, hogy bővültem egy ilyen tudással is!

Szép napot!

2023. okt. 29. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!