Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Biztonsági kód 72 óránként?

Biztonsági kód 72 óránként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Neki adtam báttyámnak egy A52s tipusú Samsung telefonom vasárnap. Megtörtént a gyári visszaállítás, átmásolta az adatokat, minden jó volt és ma este ír hogy ugye 72 óránként lezár a telefon biztonsági okokból. Megadtam neki 2 lehetőséget amit már évek óta használok, nem működött. Ráírtam egy haveromra akinek szintén Samsungja van és azt írta hogy elvileg PIN kóddal működnie kellene. Megpróbáltuk azt is, azzal sem ment. Valakinek van valami ötlete hogyan lehetne elhárítani a problémát? (Egy másik telefonról írt nekem, félreértés ne essék)

2023. szept. 27. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha levetted róla a jelszót (gyári visszaállítás) akkor az a kód kell amit ő adott meg.
2023. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha elfelejtettél kilépni belőle (google fiók) gyári visszaállítás előtt akkor nincs min csodálkozni.

Lépjél be, lépjél ki..

2023. szept. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Samsung szervízbe menjetek be, a telefon papírjaival. Megoldják. Ha nincs meg a papírja, akkor bukta.
2023. szept. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Saját Google fiókja van benne #2. #3 Szolgáltatótól kihozott telefon.
2023. szept. 28. 07:18
 5/7 anonim ***** válasza:

"Saját Google fiókja van benne "

De ha a tiéd nem törölted róla, akkor lényegtelen hogy a sajátja is rajta van.

Ha még nem tetted meg, lépj be a saját jelszavaddal, és töröld a fiókodat a készülékről.

2023. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra gondol, hogy ő ujjlenyomattal vagy arcmintával oldja fel, viszont 72 óránként meg kell adni a pin kódot. Ezt nem lehet kikapcsolni, be van építve minden Android telefonba.
2023. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elgépelte a biztonsági kódot, amikor meg kellett adni és most rosszat ír be...
2023. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!