Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha letiltatom néhány környezet...

Ha letiltatom néhány környezetembe tartozó kisgyerek Facebook profilját, ki fog derülni, hogy én tettem?

Figyelt kérdés
Öcsém harmadikat, de már többeknek van az osztályában saját Facebook profiljuk, s volt már ebből az osztályban konfliktus, pl az egyik srác illetlen képet küldött valakinek, stb. Elkezdtem a korhatár alatt fiókok bejelentését, s kettő elvileg már törölve is lett vagy letiltva, nem tudom.

jan. 19. 00:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2%
Remélhetőleg büszke vagy magadra....
jan. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Igen, mindenkinek személyes levelet küld a Facebook....🤦‍♂️
jan. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy fog. Pár perc alatt csinálnak újat azt csőő :D
jan. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3%

hány éves vagy?Ű

Ide szabad volt regelned?

jan. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Nem fogják megtudni, hogy te voltál, de el ne hidd, hogy nem csinálnak újat pár perc alatt. Mondjuk, hogy ezekre nem jöttél rá magadtól az a te oldaladról sem utal túl sok jóra...
jan. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Annyira hülye azért nem vagyok, hogy ne tudnám pár kattintás nekik új profilt csinálni. Viszont pár kattintás az is, hogy letiltassam. Már három gyerek profilja le lett tiltatva
jan. 19. 10:45
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem letiltattad, hanem jelentetted a profilokat, ami névtelen, nem fogják tudni, hogy ki tette.
jan. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
Egy hős vagy.... Komolyan hogy ennyi rosszindulat legyen valakiben.
jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

"Egy hős vagy.... Komolyan hogy ennyi rosszindulat legyen valakiben."

én örülök neki, hogy jelenti őket.


jobb is ha ki vannak szűrve a gyerekek, akik nem tudnak viselkedni.

jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem rosszindulatból jelentem őket, hanem az, hogy voltam már abban az osztályban problémák a közösségi oldalakkal kapcsolatban. Véleményem szerint nem volna szabad, hogy egy 10 éves gyereknek saját Facebook profilja legyen, mikor az oldal eleve 13 éves kortól enged regisztrálni, valószínűleg nem hiába. Volt olyan eset ebben az osztályban, hogy Messenger csoportban beszéltek ki más diákokat, majd pedig kiderült.
jan. 19. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!