Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha letiltatom néhány környezet...

Ha letiltatom néhány környezetembe tartozó kisgyerek Facebook profilját, ki fog derülni, hogy én tettem?

Figyelt kérdés
Öcsém harmadikat, de már többeknek van az osztályában saját Facebook profiljuk, s volt már ebből az osztályban konfliktus, pl az egyik srác illetlen képet küldött valakinek, stb. Elkezdtem a korhatár alatt fiókok bejelentését, s kettő elvileg már törölve is lett vagy letiltva, nem tudom.

jan. 19. 00:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
12%
Ez meg a szülők dolga nem kell játszani az önjelölt igazságosztót. Bár az is érdekes hogy mégis honnan lát valaki bele más beszélgetésébe
jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11%

Véleményem szerint meg nem a te tiszted eldönteni.

Egyébként egy 13 éves miben másabb egy 12 évesnél? Azt leszámítva, hogy az USA-ban ez a netes regisztrációk korhatára. Inkább a tudatos digitális nevelés az, ami hiányzik, meg persze a felelősségre való nevelés. De egy 13 évesnek ugyanőgy szüksége van kontrollra és támaszra, mint egy 10 évesnek. Csak a mértéke más. Sokan még felnőtt korukban sem képesek morálisan normálisan viselkedni, és egyébként a te online tevékenységed sem jobb, mint a legtöbb tizenegykét évesé.

jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
13%
Idővel simán rájöhetnek. Nem is lesz furcsa, hogy pont azután törlődik mindig a profil, miután a bumfordi csávót bejelölték.
jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25%
Én abban reménykedek hogy sima troll és csak a flame war kétes a célja ha még nem akkor remélhetőleg jelentgetik őt is aztán elég jelentés után úgy is repül magától is a tiltás felülvizsgálat nélkül.
jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14 ha neked ez flame war, akkor nincs igazad. Nem kötelező fenyegetés, de nyugodtan tegyed.


#13 nem jelölnek be. Ha rákeresel valakire, megjelenik oldalt a "profil jelentése".


#12 hozzászólásával részben egyetértek. Valóban tudatos digitális nevelésre lenne szükség mostanság, mikor a szülő már a hároméves gyerek kezébe is okostelefont ad, hogy addig se kell vele foglalkozni.


Szerinted az én online tevékenységem se jobb, mint a legtöbb tizenegykét éves gyereké. Felőlem lehetek gyerekes, viszont ettől függetlenül nem helyes a 9-10 éveseket ráengedn a közösségi oldalakra.

jan. 19. 17:44
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Hadd döntse már el a szülő, sokak szerint meg az önkéntes besúgás nem épp jó dolog.
jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora hülyeséget, mert szerinted máshol nem tudják kibeszélni egymást? Élőben, whatsapp, sms, akármi b@zdmeg.
jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!