Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom visszaszerezni a...

Hogyan tudom visszaszerezni a feltört és Facebook által inaktivált fiókom?

Figyelt kérdés

Tegnap feltörtek. Gyorsan tudtam reagálni, de nem eléggé. Mire kitiltottam volna az idegen emailt a Facebookomból addigra kizártak.


Akkor emailt és jelszót is cseréltek tehát 0 elérhetőségem volt a fiókomhoz. Aztán személyi igazolvány elküldésével egy másik email címemet sikerült hozzá tenni a Facebookhoz, azaz most már a hacker emailje mellett az enyém is ott van.


A hacker Egyesült Államokbeli, és hiányos email címe van:a*****7@outlook.com


A Facebook küldött egy emailt relatív gyorsan, hogy az 'Utolsó lépés a Facebookra lépéshez ' Jelszót változtattam, de hiába küldik a visszaállító 6 számjegyű kódot nem fogadja el a Facebook és mindig ugyanazt a kódot küldik.


Facebookon már nem is lehet rám keresni. Ahogy feltörtek úgy nem sokára a Facebook is törölt vagy inaktivált.


Írtam ma és tegnap is supportnak, hogy mi a helyzet. Részletesen leírtam mi történt és csatoltam az okmányaim. A security@facebookmail.com címre küldtem (valami ilyesmi).


Egy ismerősöm segített és már ez is hatalmas előrelépés csak ugye a kóddal van baj. Szerintetek ebből lehet még pozitív végkimenetel?


20/L



márc. 2. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sehogy. A Facebooknál gyakorlatilag nincs support. Kénytelen leszel újat csinálni.
márc. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig 1 lépésnyire vagyok tőle...:(
márc. 2. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem igaz, sok lépésre vagy tőle. Sokat kell kisérletezgetned, reményed egyre csökken, ami majdnem biztos: nem jársz sikerrel.

Ezt találtam neked, talán segit valamit:

[link]

márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mi a helyzet azóta?
márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Épp tegnap hajnalban sikerült visszaszereznem. Vietnámi vpn-ről történt. Meta accounttal törtek fel, amit az én Facebook nevemre tettek és egy bankkártya adatot kért, hogy igazoljam magam (valószínűleg elakarta adni az adataim).


Végül betudtam lépni a hacker meta accountjába és emailt cseréltem, jelszót és levédtem authenticatorral. Kizártam a saját fiókjából. Eltávolítottam a Facebook profilomtól a hacker scam profilt.


(Hozzácsatolta a Facebook profilomhoz és nem bírtam levenni mert jelszót kért)


Végül belépve a hacker meta accountjába töröltem a hacker accountját.


Azóta nem bírom 2FA-val levédeni kell várnom kis időt, hogy a Facebook észlelje az eszközt, amit hosszabb ideje használok. Mivel feltörtek ezért ki-bejelentkezesek voltak hol xy ország hol Vietnám. Állítólag nem kéne újból feltörjön, mert napokig próbáltam visszaszerezni (Kb 6 nap). És nem éri meg neki ez a sok időnyi szenvedés 7-8$ adatért

márc. 6. 09:05
 6/6 anonim válasza:
hú az komoly! Örülök, hogy sikerült visszaszerezni.
márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!