Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Reggel félkómásan bekapcsoltam...

Reggel félkómásan bekapcsoltam a telefonomat es a sim-pin kódomat rosszul irtam be többször is még énsem tudom hogy sikerült annyit nem tudtam beirni hogy: 4003!?

Figyelt kérdés

És kéri a puk kódomat már van még 6 próbálkozásom utánna végleg letiltják.


Netfone szolgáltatónál vagyok egyébként.

A simhez amibol ki kell pattintani a kis kártyát azon rajta van pin1, pin2, puk1, puk2.


Beírtam a puk 1 kódot nyomtam egy okét majd azt hozta ki hogy új sim-kód létrehozása irjam be az újat beirtam ugynaazt ami az újat majd megerositesként megegyszer bekellet es nyomtam egy okét és nem engedte feloldani henem mindig irja mar csak ennyi probalkozasom maradt.

Nem tudom hogy oldjam meg, valaki tud segíteni?

Mert mobilnetem van a koliba es így nem tudok tanulni?


márc. 13. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, melyiket tiltottad le. A PIN1 a bekapcsoláshoz kell és a PUK1 oldja. A PIN2 bizonyos funkciókhoz kell és ha elrontod be tudod kapcsolni, csak a funkciók lesznek tiltva. Azt a PUK2 oldja. A PIN megváltoztatható, a PUK viszont nem, így azt valószínűleg elírtad, vagy nem az a kártya van nálad amiből kitörted a SIM-et, hanem egy másik. A szolgáltató azonosítás után meg tudja adni a PUK kódot, vagy ha végleg letiltod, SIM csere kell.
márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lehet másik kártyáé mert ez az 1 db netfone van az enyém itthol
márc. 13. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Miután beírtad a puk1-et kéri a pint: itt csak egy ok-t nyomsz, megerősítésnek is egy ok. Kész.


Ha a puk letilt akkor be kell menni ügyfélszolgálatra kártyacserére..

márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!