Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan rendezitek a fiók...

Hogyan rendezitek a fiók regisztrációkat? Több email cím vagy aliasok?

Figyelt kérdés
márc. 31. 10:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Fontos személyes fiókok (pl: ügyfélkapu, biztosító stb) külön?
márc. 31. 10:42
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Mit kéne rendezni rajtuk..???
márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést
márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fontos/hivatalos fiókokhoz (ügyfélkapu, bank, biztosító) van egy külön.


Ezen kívül van 3 másik, ebből egy csak muszájból és aliasok fontosság/funkció szerint.

márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendezem.
márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4. Valami ilyesmire gondoltam én is.


Természetesen mindenki maga dönti mi a jó megoldás számára.

Egy 24 éves freemail szemetesládával és egy közel 20 éves Gmail címmel rendelkezem. Hosszú ideig el is voltam velük. Utolsó 3 évben nagyon megnőtt accountjaim száma közel 75. A Gmail is régi fiók többször átesett különböző adatbázis töréseken. Sok spam kéretlen levél érkezik. Ezért gondoltam hogy csak a fontos személyes regisztrációkat átköltöztetném egy új fiókra.

márc. 31. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

van vagy 10 email, vegyesen, spamra meg mindenfélére.

így jobban látszik, hogy ki adta ki az adataidat, vagy honnan halászták le az emailedet.

ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most már kezdem érteni a kérdést. Legit helyeken a rendes email címem adom meg, olyan oldalakon amit tudom hogy hosszabb ideig fogok használni, de nem akarom megadni nekik a magán címem és/vagy nem akarom kapni a spamet, ott egy másik, direkt erre létrehozott mailcímet adok meg. Ahova pedig csak azért regisztrálok be mert kell 1 alkalomra, ott Firefox Relay címet használok (regisztráció idejére bekapcsolom az eldobható mailcímet, utána kikapcsolom)
ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!