Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Visszatudnám szerezni a régi...

Visszatudnám szerezni a régi Facebook fiókomat és Anyám régi Facebookját?

Figyelt kérdés

Le töltöttem egy programot 2023.11.06-án ami aktivált volna egy fizetős képletöltő programot, de sajnos nem az volt más program és vírus is egyben.

Fájlokat titkosított a gépen (szerencsém volt mert külső HDD-ken meg van), meg a Paypal-on is jelszót át írták email is telefon számot is de szerencsém volt Paypal segített vissza szerezni de a Facebook-nak lett írva is és akkor sem semmit nem csinált pedig már jelentve is lettek a régi profilok hogy feltörve stb de akkor se semmi, továbbra is teszik fel a játék videókat zenével együtt.


Ha vissza szerezni nem lehet akkor le lehetne tiltani a profilokat hogy többet ne használják vagy töröltetni?

Vagy ti tudnátok segíteni tiltatni a profilokat jelenteni?


Új jelszókat adtam meg és 2FA is bekapcsoltam ahol lehet még nCore-n is, és azóta nem mentek böngészőkbe jelszókat csak Lastpass-ba.

De előtte egy új Windows telepítés történt.


Mi a jó nekik ellopni ha ilyen hülyeségeket töltenek fel?

Nevemmel és az adataimmal mit csinálnak?

Hoznak létre új profilokat vagy mi?

Titkosított fájlokkal mit csinálnak? hova rakják fel hogy meg tudják nézni?


Oroszok törtek fel mindent pár perc alatt, HDD eléggé kerregtek mikkor titkosítás zajlott.



máj. 14. 00:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Képeimet nem tölthették fel valahova?


Hogyan lehetne ezt ellenőrizni hogy hova tölthették fel vagy hova regisztráltak be?

máj. 15. 18:53
 12/12 A kérdező kommentje:

Ezt miért írja az eMAG?

Ez már a második eset de akkor telon engedélyt adtam neki, most pedig PC-n egyből automatikusan be pipálta és be engedett de már telon is be enged, itt is változtattam jelszót és 2fa is be van kapcsolva.


[link]

máj. 18. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!