Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit csináljak most?

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

sajnos kis gyerek voltam, anyum telefonjáról nagyon gáz és idióta videókat töltöttem fel youtubera, névvel arccal, családi problémás háttérrel..

anyum google fiókja volt, bátyám csinálta de már nem emlékszik se az email címre, sem a jelszóra. arra gondoltam meg keresem a youtube-ot és valahogy le szedetem a csatornát valamilyen bizonyítással hogy én szerepelek rajta, egyébként sajnos pár videót több ezren is meg néztek..



máj. 16. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelszóemlékeztető funkció erre való. Nem valószínű, hogy bármivel is tudnád bizonyítani, hogy te vagy a videókon. Ha nem sért szabályt közösségi irányelvet, jelentésre sem törlik.
máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ilyen nincs g*ci
máj. 16. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De törölhetik.

Ha tudod bizonyítani, hogy te szerepelsz a videókon, és ellenzed, hogy fent legyél a platformon, akkor tehetnek lépéseket az eltávolításukra.

De ha édesanyád Google-fiókja, akkor próbálkozhatsz annak a visszaszerzésével is, hiszen gondolom az ő neve alatt fut az ő születési dátumával, tehát valahogyan keresd ezzel fel az ügyfélszolgálatot, és személyivel bizonyíthatod, hogy a tiétek, ezzel ismét hozzáférve a kezeléséhez.

máj. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
valószinű hogy el lopták azt a google fiókot.
máj. 17. 06:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz hozzáférni a google fiókhoz, akkor nem tudod leszedni a videókat. A youtube-nak írhatsz, de nem hiszem, hogy foglalkoznak majd veled, ugyanis a youtube support nagyon gyenge.
máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!