Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb vírusirtó? R...

Melyik a legjobb vírusirtó? Részletes tapasztalatokat kérek!

Figyelt kérdés
Mcafee-t ajanlották az üzletben, nekem eddig Avastom volt.

máj. 17. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

A részletes tapasztalatokat összegezte jópár PC-s magazin, ill. független és kevésbé független laborok jónéhány programmal, ezt szerintem itt senki nem fogja tudni überelni, max. a saját maga által használt vírusirtóról tud tapasztalatokat átadni. Persze az, hogy nem volt vele gond még nem jelenti, hogy nem is történt semmi... :-)


Mi a cégnél (bár szerintem ez valami tradíció, semmint valamiféle kutatás eredménye) az ESET-et szoktuk javasolni végponti védelemre. Van ügyfelünk, akik vesznek igénybe 3rd party SOC szolgáltatást, ők a Defender-t használják (nem azt, ami a Windows-ban alapból van, az ATP-t, de a motor az ugyanaz. Én itthon Windows-on a Defender-t használom elsősorban (a 365-ös előfizetéssel, de pontosan nem tudom, hogy ez mennyivel több, mint a gyári megoldás azon kívül, hogy egy felületen is látom az aktivitást és több eszközt is kezelhetek ott).


Emellé megtartom az Avira-t, amit már H+BEDV "lánykori" nevén is használtam, nekem eddig nem volt bajom vele. Sok erőforrást nem kér, nem tolakodó, és mindenféle teszteken mindig ott van a legjobbak között és a Prime elég sok egyéb szolgáltatást is ad, amit külön-külön kéne összevadászni (jelszókezelő, korlátlan VPN, stb.).

máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ESET Smart Security vált be legjobban.
máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
A legjobb vírusirtó a józan ész. Ha nem látogatsz kétes oldalakat, nem töltesz le ész nélkül mindent és nem használsz crackelt szoftvereket, a kártevők 99%-át már kivédted. A maradékra elég egy Windows Defender.
máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Avast, Mcaffe - ezek kb semmit nem érnek.


Én elsö sorban a BitDefender-t ajánlom. De a Kaspersky vagy az Avira sem rossz választás.


Viszont azt tartsd észben, hogy a legfontosabb védelem mindig az, hogy ésszel használod a gépet, nem töltesz rá mindenféle random programokat.

máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Windows Defender bőven elég
máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!