Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mik alapján azonosítanak és...

Mik alapján azonosítanak és ismernek fel közösségi oldalakon? Milyen lépéseket kell tegyek, ha azt akarom, hogy ne ismerjenek fel?

Figyelt kérdés

Mik alapján azonosítanak és ismernek fel közösségi oldalakon? Milyen lépéseket kell tegyek, ha azt akarom, hogy ne ismerjenek fel? Pl.-ul: itt, aukciós oldalak, stb..

Köszi!!!


2010. okt. 30. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

álnév + hamis e-mail + más adatok + valami animált kép, ami épp tetszik, vagy épp semmilyen kép - tudom is én, csinálsz egyet egy ingyenes anonim szerveren - általában elég szokott lenni. Engem legalábbis még senki nem talált meg így - legalábbis nem úgy, hogy tudta volna, hogy engem talál meg, ha érted ezt :P

aukciós oldalakon célszerűbb a saját adataid megadni a szállítás miatt, oda ezt nem ajánlom, hacsak nem más szándékaid vannak... :P

2010. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Ezeket én is tudtam vagy nem jól kérdeztem.

A számítógépen miket lehet csinálni és hogyan?

Pl.-ul IP cím változtatásra gondolok!!!

Köszönöm.

2010. okt. 30. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:

IP váltásra a legegyszerűbb mód: ha kábelneted van dinamikus ip-vel, akkor kábel ki, kábel be, és kész.

Azonkívül IP változtatására ott vannak a proxy szerverek, amik elég lassúak, vannak erre különböző programok (sok kamu, és lehúzzák vele az embert), a lehetőségek tárháza végtelen, itt elég sokat kimerítenek:


[link]

2010. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos eltérő véleményeket írnak és 2007-es.

Kábelnet mit Digi?

Dinamikus ip-t hogyan kérhetek és ez valójába mit jelent?

Sokan modják, hogy 2 IP cím van, amiből az gyiket nem lehet megváltoztatni?

Köszönöm.

2010. okt. 30. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Digineten elvileg alapból dinamikus ip-d van, épp, hogy a fix az, amit kérni kell - kábelt kihúzod, vársz egy kicsit, aztán vissza, és máris más az ip.
2010. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia/sztok!

Gondom a következő:

Diginetes voltam számítógépen amikor májusban kizártak a Tesz-vesz-ről, de már TMobilos lettem laptopon és azt írták, hogy már egyszer kizártak.

Vajon miért???

Arra gondolok, hogy nagyfiam belépett a számítógépről és TMobilos kártyáról?

Szerintetek a számítógép ip-je minden nap más?

Köszönöm a segítségeket!!!

2010. nov. 3. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!