Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a vírus első jelei?

Mi a vírus első jelei?

Figyelt kérdés
Mi legfontosabb teendő ilyenkor?
2011. jan. 10. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Riaszt az antivírus.. ugye van a gépeden?
2011. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első jele: Nem megszokott dolgok pl: felugráló ablakok, erősen belassult rendszer stb...


Ajánlott mihamarabb egy antivírus szoftver telepítése és futtatása... Ajánlom figyelmedbe az olyanokat amelyek tűzfalat is tartalmaznak... Legbarátságosabb és több éves tapasztalatom által: ESET Smart Security és nem a tört verzió!!! Ha kell jól bevált tipp írj bátran privát üzenetet! ;-)

2011. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lelassul a gép, esetleg a Windows-t se tölti be, ha mégis, lassú a bootolás. Felvillanó kék képernyő (Blue Screen), a böngészők nem indulnak vagy nagyon lassúak, felugró ablakok, Asztalon kis ablakban pl. GAME. Nem indul el a Feladatkezelő. Többen is jelzik, hogy vírusos emailek érkeznek a gépedről. Lehetne hosszan sorolni.
2011. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
19 09-es: maximálisan egyetértek, nálam egy éve nem jutott be a neten keresztül semmi. Valódi licenszkódos ESET Smart Security 4.2.
2011. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
maximálisan egyetértek, nálam egy éve nem jutott be a neten keresztül semmi. Valódi 30 napos kódom van a vpire ítohozz nekem nem is kéne másik irtó
2011. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vipre
2011. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
be valóm félek ingyenes vírus kergetőtől minden porcikám tiltakozik elenne
2011. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is megvettem az ESET-et és nem bántam meg, féláron adtak.
2011. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!