Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mik a Trojan Horse vírus első...

Mik a Trojan Horse vírus első jelei?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 14:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és kellene valami olyan ingyenes vírusírtó ami biztonságos és letörli a vírust.Ja és ha lehet valami biztonságos helyről, ami 100% hogy nem vírusos.Mert őszintén a NOD semmit sem csinál vele....
2009. júl. 30. 14:30
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor mi.

Nekem ez szokott segíteni:Trojan_Remover

Letöltheted a hivatalos oldalról,a próbaidő alatt is teljes értékű.

[link]

2009. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De mégis... Legalább pár dolog...
2009. júl. 30. 15:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem 99%-ig terhelte a processzort,alig reagált valamire a gép.Az Avast jelezte,de törölni nem tudta.
2009. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja és a trójai egy összefoglaló név,ez rengeteg típus lehet.
2009. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

NOD-tól sok vírust be nyeltem.Meg is bántam,hogy ki próbáltam.Pedig mondták nem sokat ér,ami így is van..

Avast volt előtte és az is a legjobb vírusirtó..Azzal leirtottam amit a NOD oly szeretettel befogadott!:)

Soha nem csalódtam benne én se.Évek óta azt használom..De valakinek a "hírnév" többet ér minthogy ne legyen vírusos a gépe :D Őszintén nem tudom mire kapott az a NOD díjat..De biztos nem vírus irtásra xD


Avast + Spybot

2009. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tényleg Avast az jó
2009. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
NOD és ESS trójaiak és malwarek ellen nagyon gyenge, mert ezek nem sima virusok, hanem kémprogramok. Nekem az új gépre telepitett régi CD-n sem vette észre a malware-ket. Állandó védelemre, virusok ellen jó (a fizetős, licenszes)napi többszöri automatikus frissitéssel), de kell kémprogi irtó és megbizható tűzfal is mellé. Olvasd el itt: www.virushirado.hu.
2009. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A géppel együtt kaptál egy NOD32 próbaváltozatot és azt hitted, az akármeddig elég? Meg kell venni a liceszet, aztán rátelepiteni, naponta frissiteni és időnként átnézetni vele a gépet. Kémprogramok ellen jó a Spybot et Search, az Ad-Aware. De ne használj Windows tűzfalat, gyenge. Sok ingyenes van, pl. ZoneAlarm Free stb.
2009. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
h már megvagy fertözve vele akkor ird át az órád a gépen amikkor még nemvolt rajta.ez szökött müködni..nem kamu ez igy van
2009. aug. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!