Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen lesz a gép ha a BIOS...

Milyen lesz a gép ha a BIOS vírusos?

Figyelt kérdés
Annyi a problémám, h most vettem gépet, és áll. szarakodott, már vagy 100x újra volt telepítve, és nemtudok rá virosítrtót telepíteni, az aktivál ókódos rész nem ugrik fel, és így kikapcoslva van fenn a vírusító. Mi lehet a baj? Virusos a BIOS?A telepités rendben szokott menni, a többi meghajtó viszont biztos virusos, mert viszek haza cuccokta, és ugye kezdettől fogva nincs fenn virusírtó. Az office-t, nero-t feltudtam rakni. A kasperskyt, Nod-ot nem, a nodra azt irja h a kernelel való kommunikáció sikertelen. Tegnap már azt írta a nodra h setup.exe sérült, pedig biztos h nem sérült. Op.rendszer tiszta, a virusrtók is jók, minden érvényes. Ezzel gond nem lehet. Lehet már hibás az alaplap, vagy téyleg virus mászott a BIOsba? xp sp2-es van rajta. És folyamatosan halnak meg a rpogik. expolrer.exe hibát észlel, crystal.exe hibát észlel, nero.exe hibár észlel, aztán ha megint bekapcs, a gépet akkor már tudom a crystalt is használni, meg 2 cd-t is kiirtam tegnap, annak ellenére, h valamikor nemtom megnyitnia nero-t mert az is hibát észlel.
2009. febr. 2. 12:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én vetem egy gépet komolyabbat


Gigabyte Ga-Ma770-Ds3/s3

Amd Phenom proci

stb stb.


de memóriából egy 667 mhz es volt benne 2 gb és akkor nem akkart nekem felmenni se a Xp csak nagy nehézségek árán de ha felment akkor kék halál újraindulás nem tudtam nettezni stb stb azt kellet vennem gyorsabb ramokat hogy működjön mert elvileg nem felelt meg mem gyorsasága az alaplaphoz :)

2009. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
közvetlenül felettem lévőtől kérdezem, ponotsan miket csinált a géped? virusírtót te sem tudtál felrakni?
2009. febr. 3. 09:12
 13/19 A kérdező kommentje:
DE simán megy a telepítés, és utána mükszik is annak kivéteével, h virusírtó nem mefy fel rá!!! tegnap az avastot próbáltam, de amikor elindítottam a setup-ot, újraindítottam magát agép, és ez volt minden egyes alkalommal.
2009. febr. 3. 09:30
 14/19 A kérdező kommentje:
na nemtom mi számít komoly gépnek, a proci 2100 mh AMD, vinyo 250 giga, 2 Gb Ram
2009. febr. 3. 09:31
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem a komolyabb gépen múllot én vagyok az előtted hozzászóló


vírusirtó féltelepítéséig nem jutottam el mert v lefagyott a windows v kék halál


ahol vetted a géped ott kérdezd meg mi lehet a gond ... vagy hogy teszteljék le

2009. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

Lehet,hogy az alaplap Linux-os vagy Vista-s. Ha nem ilyenek, akkor a vinyód van dögrováson.


®okkarudi

2009. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
közben kiderült, h csak egy trójai okozta a galibát.
2009. febr. 6. 09:20
 18/19 anonim ***** válasza:

vegulis logikus a memoria hiba mert azt vegig nyalja a virus irto indulaskor es amiadt dobhat hibat.

[link] itt talalhatsz sok tesztprogramot vagy az egyszerubb verzio ha ket db memoriad van ki veszed az egyiket es egyesevel le teszteled az amelyiknel hiba van az a rossz

2009. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Vélemény, de nem szentírás.

Alaplapi hiba: 90%

Táp, vagy egyéb kütyü: 10%

2009. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!