Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » System Restore - Rendszervissz...

System Restore - Rendszervisszaállítás Más program végez system restor-t?

Figyelt kérdés

Szeretnék system restor-t csinálni de nem tudod semmi restore pontot kiválasztani csak a mait amivel nem érnék el semmit

Nincs valami más program ami szintén ezt a műveletet végzi?

Fontos lenne mert erorrt ad ki a gép és ezzel oldottam meg a múltkor is csak most nem lehet

fontos lenne :-s


2009. febr. 3. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Van olyan program de azt előtte fel kell telepteni és be kell állítani, hogy mikor vagy mennyi időnként mentsen.

Ha letörölted a win által készített pontokat akkor nyertél egy IJ-s pólót (Igy Jártál).

2009. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az automatikusan létrehozott rendszer-visszaállítási pontok idővel törlődnek. Viszont ha te hozol létre egy ilyen pontot, az nem fog törlődni, bármikor visszaállíthatod erre az állapotra. A másik megoldás pl a NortonGhost, ezt valóban telepíteni kell. Elmented egy másik partícióra a teljes C-t frissen telepítve. Ahhoz, hogy a NG működjön, viszont un live cd szükséges, erről boot-olva tudod visszaállítani a mentett állapot. Most viszont sajnos tényleg így jártál...nem tudsz visszaállítást csinálni, marad a telepítés...
2009. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!