Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik vírus irtót használjam...

Melyik vírus irtót használjam állandó védelemre?

Figyelt kérdés
Úgy értem amit le lehet tölteni ingyen és azért ér is valamit. Az sem baj ha 30 napos
2011. jan. 29. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
avast. magyar, ingyenes, használ.
2011. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a Kaspersky éppen aktuális vírusirtót használom kezdettől fogva vagyis már több mint 2 éve és meg vagyok vele elégedve. Igaz, én megvettem.
2011. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Microsoft Security Essentials (legális Win-re), AVG, Avira (nincs magyar), Panda Cloud (ha állandó netkapcsolat van), avast! (mindent átenged)

Ezek közül válogathatsz, ezek ingyenesek.

2011. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Az avast rol sok jót hallottam pedig
2011. jan. 29. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Avastról azok mondanak sok jót, akik nem használtak még mást, vagy mást cseréltek le rá. Csendben van, az tény, de, hogy mögötte mi megy...

Én AVG-t tudom ajánlani, ingyenes verziót.

2011. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Házi tesztek eredményei, független tesztek, szakértők véleményei, felhasználók illetve ex-felhasználók véleményei rosszak az avast!-ról. Aki ért a témához, és használja vagy használta, vagy legalább 1-2 hétig tesztelgette, annak biztos, hogy rossz a véleménye róla.


De ha akarod, használd.

Futtatni kell néha például Malwarebytes' Anti-Malware-t és ESET Online Scanner-t, óvatosnak kell lenni, és minimum a Windows tűzfalát használni. Ezen felül még szerencse is kell. Ha ezek megvannak, nem lesz baj az avast!-tal.

Én ezt használom, például mert túlságosan hozzászoktam; de fent leírt körülmények és szoftverek hozzájárultak ahhoz, hogy még csak elé kevésszer volt kártevő miatt problémám.


Az AVG-nek, Avirának, MSE-nek, Panda-nak sokkal jobb a felismerési aránya. A COMODO-nak is, de ahhoz kell hozzáértés.

2011. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Évek óta használom az Avastot. AVG-ről váltottam . 3 éve lett telepítve a mostani Win-em . Havonta lefuttatok jó pár keresőt, de semmi.
2011. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az avast egy nagy szar, nálam a nod32 a nyerő semmi baj vele ingyenes és nem lassít. De a nod mellé én használok Spyware Terminator-t is dupla védelem.
2011. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!