Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mondanátok nekem biztonságos...

Mondanátok nekem biztonságos vírusírtókat!?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenesek: Avast, Avira, AVG, Panda Cloud. (és nem monnyatok, hanem mondjatok.)
2011. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
nyam létezik olyan, csak a kéthavi format C: hozza el a gépnek a megváltást.
2011. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

elsőnek: bocs :) "monjatok" am köszi!


másodiknak: mirőő beszélsz?

2011. febr. 12. 14:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ooops, modjatok. :)

Mindegyik ismertebb nevű jó, és mindegyik *biztonságos*, ha nem valami vírusirtónak álcázott vírussal van dolgod. Persze az ismertek közül egyik sem tartozik ebbe a kategóriába.


Én személy szerint AVG-t használok, és csak ajánlani tudom, ha elég erős hozzá a géped.

2011. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Második!


xD


Kérdezőnek!


Magyar Helyesírási Szótár---> Ez a legjobb vírusirtó. :)

2011. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha legális a Windows-od, akkor letöltöd a Microsoft Security Essnetials-t, ha pedig nem, akkor az AVG Free Edition 2011-et. Kész.


Amúgy hetente vagy négy-öt ilyen kérdés születik.

2011. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ez a sok tébolyultat, Kaspersky, könyörgöm hol éltek? avg meg ilyen szarok
2011. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése, de a Kaspersky rosszabb, mint az UAC. Ha szereted saját magad korlátozni, akkor csak tessék. A tűzfalát meg inkább nem is minősíteném.
2011. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

"ez a sok tébolyultat"

Ébredj fel, kicsi vándor! Nem te vagy a Pentagon, vagy a NASA informatikai vezetője, hogy fikáznod kéne - az egyébként a szakma által is - elismert ingyenes vírusirtókat. Egy átlagfelhasználónak tökéletesen megfelelnek, mit gondolsz miért használják több tízmillióan a világon? Imádom az ilyen nagyarcú "szakértőket.".

2011. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint AVG-t használok, és csak ajánlani tudom, ha elég erős hozzá a géped.


Én nem ajánlom, mert sokáig én is használtam, és semmit nem talált meg,a gépem egy trójai pacimenhely lett.

Inkább ajánlom akkor az Avastot, mert az tényleg tud valamit! Ma is, meg sem engedte, hogy megnyissak egy fertőzött oldalt, máris blokkolta, hogy vigyázz, trójai! És ezt az AVG-tól el sem várhattam, mivel le sem tojta volna.

2011. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!