Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Azt irja ki a tálcán egy...

Azt irja ki a tálcán egy piros "X" h : Warnin! Security reort. Your comuter is infected . It is recommended to start spyware cleaner tool. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
valamilyen virus ..mivel szedjem le ? és hogy ?ha valainek volt már ilyen ,az hogy szedte le?
2009. febr. 14. 22:14
 1/4 A kérdező kommentje:
sry lemaradt néhány betű de remélem érthető.. azért...: "Warning! Security report your computer is infected......."
2009. febr. 14. 22:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen ez vmi vírus, vagy kémprogram semmiképp ne tedd meg amire kér ne kattints oda ahova "akarja", ne tölts le semmit amit "mond" neked . ezt a két programot ajánlom : www.szoftverbazis.hu/szoftver/spybot-search-and-destroy-v1-6-2-46-magyar--ID6.html <-ez egy kémprogram irtó vagy

[link] <- ez egy virusirtó

ezek talán leszedik , de ha vmiért mégse legalább is megtudod mi is ami megtámadta a géped onnantól már könnyebb egy rá specializálódott irtóval kiirtani ha van olyan.

2009. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az elsőt már próbáltam az nem segített...
2009. febr. 15. 09:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Helló!

Én is ezeket javaslom, de a gépet csökkentett módban indítsd el és úgy irtsd ki a vírust(Előtte mind a 2 programot frissítsd)! Ha ez megvan, akkor a spybotnál immunizáld a böngésződet(megnyitod a spybotot-immunizálás-megkapod, h a böngésződben, milyen területek védetlenek- immunizálás gomb-kész), ezzel gyakorlatilag meg tudod akadályozni, h további vírus kerüljön a gépedre. Én mióta ezt használom, egy szem vírus sem támadta meg a gépem.

Az immunizálás csak Internet Explorer 7 vagy Mozilla Firefox-szal használható, illetve a immunizálás során utóbbiakat be kell zárnod, h sikeres legyen a folyamat.

2009. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!