Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen Programot töltsek le,...

Milyen Programot töltsek le, ami biztosan megvédi a gépemet a vírusoktól?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
ubuntu
2009. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Támogatom az előttem szólót!

Esetleg még Debian, Suse, Black Panther, Magyarubi, stb.

2009. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
nekem nod32-m van, tokeletesen mukodik, nem voltam virusos meg sose.
2009. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Avast(ingyenes)


Persze jól mondták előttem,ha linuxot használsz,akkor gyakorlatilag elfelejtheted a vírusokat,mert az szinte teljesen sebezhetetlen általuk.

2009. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 yuda ***** válasza:
95%
Az Eset smart security-tűzfal,vírusirtó egyben--több ,mint fél éve, mióta használom,nincs semmi gondom.
2009. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
70%
COMODO INTERNET SEC. A VILÁG LEGJOBB INGYENES TŰZFALA,ÉS ANTIVÍRUSA.
2009. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Szomorú hír, de a Linuxra is van vírus, csak kevesebb. Úgyhogy az sem 100%-os megoldás.

Ami biztos: a tehénszar mindig a lapjára esik.

Így aztán inkább többszörös védelmet javaslok.

Az előttem szólók már említettek jókat, magam a windowsos gépen comodo + avast variációt használom. Eddig nem volt nagyobb gondom. A másikon magyarubi van, ott is az avast fut a biztonság kedvéért.

2009. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
A linuxra gyakorlatilag nincsen vírus!Néhány évente írnak egy újat,az is egyetemi szervergépeken található csak meg,onnan nemigen szokott kijutni.Linuxon vírustámadástól tartani kész paranoia.
2009. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Avast+comodo firewall!!!!!
2009. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Ha nem akarsz vírust, akkor Linuxt használj.

Én mióta Linuxot használok (olyan 3 éve) még egyszer sem kaptam semmiféle vírust. Holott semmilyen víruskereső nincs a gépen. Általában még a Firestarter tűzfalat is elfelejtem elindítani, mivel ha nem "veszélyes" oldalakra megyek, akkor az is teljesen felesleges.


Linuxra úgy 40-50 vírus van, világviszonylatban. Ezek nagy része sem található meg a világhálón.

Ellentétben a Windows vírusaival, amiből van úgy 100 és 200ezer közötti mennyiség, többségében a neten.

2009. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!