Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi ez a "jelenség"? Vírus...

Mi ez a "jelenség"? Vírus vagy mi?

Figyelt kérdés
Már két sz.gépen is "eljátszottam", hogy bedugtam a pendrive-ot adattal. És egy bizonyos idő elteltével az összes fájl ami benne volt, legyen bármilyen formátumú, parancsikonná vált, amit nem lehet megnyitni, merthogy valami marhahülyenevű .exe, amelyre a parancsikon mutat, nem található.. azt a .exe fájlt meg még életembe nem láttam. Szóval már két pendrive-ról elvesztek az adatok, és attól tartok örökre fertőződtek. Ja és pluszba megjelent 4 mappa (pictures, music, video, new folder névvel), de az is parancsikonként, és azt se lehet megnyitni.
2011. febr. 23. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy elvesztek volna az adatok, tedd át egy másik gépbe, ott valószínűleg elérhetők lesznek.
2011. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak ha már két gépen is ezt játssza el.. de azért köszi,holnap kerítek egy 3. gépet:D
2011. febr. 23. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vírusgyanús pendrive-val ne kisérletezgess. Ha dugod valahova az linuxos gép legyen, vagy olyan Win, ahol le van tiltva az Autoplay.
2011. febr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy nemárt, ha van egy jó vírusirtód.
2011. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!