Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ki milyen tűzfalat ajánl?...

Ki milyen tűzfalat ajánl? Lehetőleg magyar. Comodosok kiméljenek (:

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 11:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én a Sunbelt Tűzfalat ajánlom:D [link]
2011. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security 4
2011. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Outpost Firewall Pro
2011. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 P.O.C. ***** válasza:
76%
Az Eset Smart Security 4 semmit sem kérdez, csak teszi a dolgát. Igaz, szabályokat elég nehézkes beállítani rajta.
2011. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
51%
Eset Smart Security tűzfala kőkemény, csak eleinte nehéz beállítani. Először Tanuló mód, aztán Interaktív (kérdez), végül lehet Automatikus. De az első lépés a Hozzáértő mód használata, Tűzfal, Szabályok és zónák. Itt kell beírni, mit engedhet meg. Kommunikáció engedélyezése ennél: Mozilla Firefox\firefox.exe. Kifelé. Engedélyezés. Következő oldalon: C:/Program Files/Mozilla Firefox/firefox.exe.
2011. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Azt el kell ismerni, hogy a Comodo egy jó és hatékony tűzfal, ha jól állítod be - másik kérdés, hogy a bugok miatt én is megváltam tőle. Az ESS-ért fizetned kell, vagy szerzel minden hónapban próbaidős kódot, ingyenes megoldásként Comodo helyett Zonealarm PRO-t tudom ajánlani.
2011. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
Kerio
2011. febr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
NetFilter (IPTables) segítségével gyakorlatilag bármit be tudsz állítani, ráadásul bizonyos operációs rendszerek alaprészét képzik, így telepíteni sem kell. Kiválló leírások vannak hozzá, magyar nyelven is, sőt készült hozzá több grafikus felületű előtétprogram is.
2011. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:

"Az Eset Smart Security 4 semmit sem kérdez, csak teszi a dolgát."


Akkor nem sokat ér. Egy tűzfalat nem csak feltelepíteni kell, hanem tudni kell beállítani is. A "teszi a dolgát" típusú tűzfalak engedik ki leginkább a spyware-eket meg a spammer vírusokat.

2011. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

ESET SS-nél azzal kell kezdeni, hogy Hozzáértő módra váltasz, aztán a Tűzfalat beállítod Tanuló módra. A Vírus- és kémprogramok elleni védelmet is konfigurálni kell. Mindenhová pipa (különösen a Kiterjesztett heurisztika fontos). Oktatási anyag itt van a beállításokhoz: [link]

(Útmutató).

2011. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!