Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tegyek? Két napja úgy...

Mit tegyek? Két napja úgy gondoltam megváltoztatom az emailcímem jelszavát, de a rendszer nem engedte, így maradt a régi. Tegnap is a régivel léptem be, ma viszont nem fogadja el a jelszót. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Már próbáltam a régit is és az újat is, de nem engedi, hogy belépjek. Sajna nem adtam meg alternatív emailcímet, nem tudom mit tegyek. Aki tud valami segítséget, kérem írjon, nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm!
2011. júl. 27. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Hááááát sztem régivel kellene.....

Esetle CapsLock véletlen benyomva?? :)

2011. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*EsetleG
2011. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem maradt benyomva sajna..
2011. júl. 27. 08:56
 4/5 anonim válasza:
írj privátban: g.aljas@freemail címre-segíthetek....
2011. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ne higyetek neki ő egy csaló engem is átt vert több ezerrel rövidített meg mert én is meg bíztam benne.

06203211819 erre a számra várja a telefontöltést de ezt a számot hívni sem lehet csak a hangposta jelentkezik továbbá g.aljas@freemail.hu címen mondja hogy vegyétek fel vele a kapcsolatot.


ISMÉTLEM Ő EGY HATALMAS CSALÓ ALJAS CSALÓ ALJAS GÁBOR

2011. nov. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!