Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen veszélyeket rejt...

Milyen veszélyeket rejt magában, ha a számítógépen való netezéshez nyilvános hálózatot használok?

Figyelt kérdés

Kiderülhet olyan, hogy az a hálózat, amit használok, nem is ingyenes, hanem fizetős?

Mások meg tudják nézni, milyen oldalakat látogatok?


2011. márc. 8. 09:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"ha a kíváncsi szobatárs ért hozzá akkor tőle is :)"


Ez komoly?

Ehhez milyen szintű tudás kell?

2011. márc. 8. 10:31
 12/14 anonim ***** válasza:

fizetős hálózat: legjobb tudomásom szerint még mindig felh+jelszó kell hozzá, a linkben szereplő ál-wifinél sztem ugyanúgy elkérte a bankkártya adatokat vagy hasonló... lényeg itt azon a megtévesztésen volt, hogy a fizetési adatait megadja

mindenesetre kicsit majd belemélyedek a témába mert most már engem is érdekel :)

szobatárs: nem olyan nehéz megtanulni, bár azért nem is egyik percről a másikra megy. ha vannak informatikai ismeretei akkor viszonylag könnyen. nézz utána neten a következő fogalomnak: sniffelés

2011. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 8. 10:58
 14/14 anonim válasza:
Ilyenhez érteni képzettség kell, sztem nemkell attól tartanod hogy a szobatársad megnézi majd mit csinálsz, ugyanis nem egyszerü
2011. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!