Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez talán vírus? Vagy kémprogram?

Ez talán vírus? Vagy kémprogram?

Figyelt kérdés

Nekem az a gondom hogy ha normál módba indítom a gépet akkor nagyon nagyon lassú a net ilyen 0.1 kb-al szed!


És ha csökkentett módba indítom(hálózattal) akkor meg rendesen gyors a net és maximummal tölt!


Talán ez egy vírus lehet?

Ha igen akkor véletlen nemtudjátok a program nevét ami leírtja a vírust?


2011. márc. 20. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

normál üzemmmódban, nézd meg a Feladatkezelőben (Ctrl+Alt+Del), hogy mi terheli a gépet, ill. a NET-et!

ha megírod, hogy a kiugran nagy értékekhez milyen ***.exe alkalmazás tartozik, könnyebb az esetleges "vírus" beazonosítása.

2011. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vírusírtó


b+ ez nem így működik, keress valaki hozzáértőt, és mutasd meg neki a géped, engem úgysem fogsz beengedni így ismeretlenül a neten keresztül, hogy belenézzek

magyarázni meg hogy magyarázzam el, amit én is 2 évig tanulgattam, teljesen magamtól..

?!


értsétek már meg hogy nincs nagy "oldd meg" piros gomb

2011. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Futtasd le ezt az Online Scannert:

[link]

2011. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben Köszi!
2011. júl. 4. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!