Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast mellé tegyek fel valamil...

Avast mellé tegyek fel valamilyen vírus irtó-t vagy kémprogram keresőt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 18:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

"Avast mellé tegyek fel valamilyen vírus irtó-t vagy kémprogram keresőt?"


Avast helyett tegyél fel valamilyen vírus irtó-t vagy kémprogram keresőt!


AVG, ESET, Kaspersky ajánlott...

Az AVG-nek van ingyenes változata is.

2011. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az AVG-ről hallottam ,hogy nagyon fogja a gépet jobban fogja mint az avast.
2011. ápr. 29. 20:13
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

A tesztek szerint az Avast 6-os verziója jó (vagyis a legkisebb rossz az ingyenesek közt)(ha időben kilövöd az amúgy még mindig bugos sandboxot), legalábbis jobb, mint a korábbiak voltak. Megfelelő beállítások mellett ez lassít legkevésbé (AVG sem annyira vészes, de annyival nem ad többet, hogy megérje váltani).

Ami ajánlott mellé: Malwarebytes Anti Malware

+ Eset Online Scanner rendszeres lefuttatása,

+ egy jó tűzfal.

2011. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
47%
Szerintem cseréld le az avast!-ot,már nem azért hogy fikázzam a programot,de szerintem az Avira jobb,mert az megtalálta a vírust!
2011. ápr. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

Avast már 2 hónapja SZAR!

ESET Smart Security a legjobb (és ingyenes)


1. lépés (ha érdekel)

Töröld le az Avast-ot a "Programok és szolgáltatások" alatt.


2. lépés

Töltsd le innen az eredeti programot: [link]


3. lépés

Kér majd tőled egy licenc kódot felhasználónévvel. Azt itt találsz (eredeti kód. ESET.hu küldi email-ben.): [link]

Használata, ha valami nem menne: [link]

2011. ápr. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

szia...

nekem avast6 van+egy karbantartó saját tűzfallal az iobittól az awc pro verziója tökéletes a 2 kombója sztem....kb egy éve semmi gond a géppel.awc.-nek saját tűzfala is van.persze az hogy mit szeretnél használni nagyban függ a géped teljesítményétől és attól is hogy mire használod...én sosem játszok,bár sokat töltök le,de közösségi oldalakon sem vagyok soha.szóval sztem az avast egy jó pro ver. karbantartóval jó alternatíva lehet átlagos felh.-nak.:-)üdv

2011. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is ESET Smart S. inkább. Avast-nak sok a hibája, pontosabban téves riasztása!
2011. ápr. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szerintem leszeded a kasperskyt,igaz,hogy 30 napos linenc,de megéri megvenni!mellé SpyBot-ot ajánlanák,és Malwarebyte's Anti Malware,méghozzá azért,mert volt a napokban egy olyan vírusom,hogy nem engedett bekapcsolni semmi progit,AVG-t se(kaspersky még nem volt fenn a gépen)de viszont a víruskám a mbam-ot nem észlelte antiviruskának,ezért a víruskám megszopta,mert az mbam kiírtotta!!!
2011. ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Igen, az Avast nagyon jó, de egy Ad-Aware azért nem árt mellé.
2011. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hát én is jelentkeznék egy nagyon megbízható víruskeresővel-irtóval. éspedig ez a Symantec, azaz Norton Internet Security. Amióta ilyenem van (azaz 4 éve kb), csak 2 vírust kaptam be, amit nem vett észre, de az is a saját hibám volt, és a harcból a Symantec keveredett ki győztesen mindig. nagyon megbízható.
2011. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!