Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lefagy a laptomom, majd...

Lefagy a laptomom, majd kékhalál, újraindul, majd kb. fél - 1 óráig kibírja, aztán újra. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ha tudjátok a megoldást akkor lehetőleg próbáljátok meg egyszerűen leírni, mert nem nagyon értek a gépekhez... (szervizre meg nincs pénzem -.-")
2011. márc. 23. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem túl poros, és túl melegszik ezért a sok újraindulás

viszont mindenképpen ajánlatos elvinned egy szervizbe ott kifújatják

ezt egy sima számtech. boltban is megcsinálják és nem kerül sokba


(azért javaslom a szervizt, nem pedig a házi kivitelezést, mert azt írtad, hogy nem nagyon értesz a gépekhez, tehát nem ajánlatos neked csinálni hátha nagyobb kárt okozol)

2011. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet (: Hát van egy ventilátoros alátétem vagy mi, amit a géphez kaptam, az kifújja? Mondjuk most már vagy másfél órája nem fagyott le, csoda :O Meg a C: lemezem is megtelt :/
2011. márc. 23. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha régebb óta megvan, és még soha nem volt kifújva, akkor tényleg túlmelegedés lesz a gond (erre a célra lehet kapni szárazlevegő spray-ket szakboltokban pár ezerért, bár a célnak egy porszívó (fújó) vagy egy egyszerű pumpa is megfelel).

Ha nem értesz hozzá, vagy fűzz meg egy hozzáértő ismerőst, vagy vidd szervízbe (nem kerül vagyonokba, és legalább tudod, hogy rendesen meg van csinálva egy darabig).

2011. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"az a valami a géped alá ami fúj" az a hűtést biztosítja. A szennyeződést nem fogja kifújni. Ahhoz ipari cucc kell sűrített levegóvel(kompresszor). Bár én kétleem hogy a hűtéssel volna a bibi, ha már hűtő pad is van...
2011. márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először, mikor a kérdést olvastam, én is a túlmelegedésre gondoltam. Ugyanakkor írtad, hogy megtelt a C:\. Nem lehet, hogy vírusos a géped?

Sok film, kép, videó, zene van a gépen? Mekkora a winchester-e (merevlemez, HDD, HD, Hard Disk)?

Ha nem te raktad tele adatokkal a C:-t, akkor tehette kártevő is.

2011. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket,mondjuk azóta már teljesen újra lett telepítve :)
2011. aug. 6. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!