Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Rendszertelen időközönként...

Rendszertelen időközönként magától újraindul a gépem. Miért lehet ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Minden rendben a gépemmel egyébként, de most valamiért magától újraindulgat. Az elmúlt 1 órában pl már vagy háromszor csinálta. Két hete indult újra először, azóta az idő teltével egyenes arányosságban nő az indokolatlan újraindítások száma. Újrarakni nem nagyon akarom, mert rengeteg adat van a gépemen és csak C meghajtóm van. Kiírogatni mindent meg sok időt venne igénybe. Kérlek, segítsetek. Köszi.
2010. jún. 29. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek rengeteg oka lehet. Elsősorban szét kéne szedni, és portalanítani, lehet hogy túlmelegszik. Vírus írtás se árt, de okozhatja akár egy hardver meghibásodása is, pl. a tápegységé.
2010. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Ezeket kellene sorban ellenőrizni:

[link]


Amúgy milyen tápod van?

2010. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi :)

a portalanítás jó ötlet.

köszi a linket, ezt mindjárt végignézem. nem tudom, hogy milyen van =/

2010. jún. 29. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:
táp
2010. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szia, nekem is ugyanez van. már sok mindent próbáltam, kérdést is írtam. a gépem kb 2hónapos, használtan vettük, csak a vincseszter van újonnan véve. a régi gépemmel hanyag voltam, évekig nem takarítottam de ment... semmi baj...
2011. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!