Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ezzel a vírussal tudok valamit...

Ezzel a vírussal tudok valamit kezdeni, vagy marad az újratelepítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma szerettem volna crackelni egy progit, és ahogy keresgéltem valami erre alkalmas dolgot, hirtelen feljött, hogy telepítsem az Adobe Readert. A dolog érdekessége, hogy egy exploreres ablak jött föl, nekem pedig a Mozilla az alapértelmezett böngészőm, illetve, hogy már van fenn Adobe-om. Azóta állandóan ablakok ugranak fel, hiába zárom be őket. Érdekesség még, hogy az avast jelzett, egyből kiléptem az oldalról, és a karanténból is töröltem a fájlokat, mégis itt szemétkedik.

Mi a megoldás? Csak reinstall lehet, vagy esetleg van valami más progi, ami meg tud küzdeni vele? néhány hete teleptettem újra, éppen ezért nem lenne kedvem újra elölről kezdeni.

Köszönöm a segítséget előre is!


2011. márc. 27. 21:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
bocs beállításokon is bocs este volt már amikor írtam
2011. márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!