Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltört account visszaszerzése...

Feltört account visszaszerzése? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Feltörték az accomat egy játékban, és amikor új jelszót kértem, akkor kiírta, hogy a jelszó 01". Meg akartam változtatni, de mindig azt írja ki, hogy A régi jelszó rossz, és mindenki felmászkál a karimra, aki tudja a jelszót, mert nem lehet megváltoztatni. Szerintem azért, mert "-jel van a végén. Légyszíves segítsetek, fontos lenne. 2,5 év munkám van a kariban :(
2011. ápr. 9. 15:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést, véletlenül raktam ebbe a kategóriába.
2011. ápr. 9. 15:37
 2/11 anonim válasza:
Mi a f4sz az az account?
2011. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy adott rendszer használata során a felhasználót reprezentáló egyedi azonosító. Az azonosítóknak elsősorban a rendszerhez és az annak részeit képező erőforrásokhoz történő hozzáférés szabályozásában, naplózásában van szerepe. Például: egy weboldalra regisztrálsz, beírod az email címedet, jelszavadat, azonosítódat stb. és amint aktiválod, lesz egy accountod.
2011. ápr. 9. 15:45
 4/11 nielindi ***** válasza:
40%
ne sirasd azt a nyomorult 80as paladint!!
2011. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%

Az jelszó nem account

ès mibe van 2 èves munkàd a nyàlràzàsba

2011. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ti most miről beszéltek??
2011. ápr. 9. 16:11
 7/11 anonim válasza:
0%
Arrók h a f4sz ki van nincs mivel jàtszanod
2011. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt ugye tudod, hogy mekkora egy kretén vagy. :)
2011. ápr. 9. 16:51
 9/11 anonim ***** válasza:
A szolgáltató oldalán nézz szét. Online játékoknál mindig van valamilyen mód, hogy visszaszerezd az accountot.
2011. ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kushina-Chan válasza:

HM igen átérzem nekem is törték már fel..nem biztos hogy egy játékról beszélünk.. :)

(M2)?

de ha feltörték..akkor kérj egy jelszó emlékeztetőt arra az email címre amire regeltél. arra elküldi az aktuális jelszót.

vagy megad egy másik jelszót..érdemes ezt nagyon nagyon késö este vagy hajnalban csinálni amikor az illető aludna :) és gyorsan megváltoztatni...innen már remélem megy:)

2011. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!