Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan akadályozzam meg, hogy...

Hogyan akadályozzam meg, hogy betörjenek a gépembe?

Figyelt kérdés
Van pár barátom, akik azzal szórakoznak, hogy betörnek lányok gépébe, köztük az enyémbe is. Feljelenteni nem szeretném őket, csak valahogy megakadályozni, hogy be tudjanak jönni a gépembe. Tud nekem valaki ebben segíteni, tanácsot adni, hogy mit csináljak? Valamilyen vírusírtó, vagy más program?
2011. ápr. 22. 17:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A nortont pár napja szedtem le, azóta nem is hiszem hogy bent voltak.. én 16 vagyok, azok a fiúk pedig 22 évesek. A bizonyíték az, hogy eltűnt pár dokumentumom, meg hát végigdicsekedték a fél világnak, hogy tök sima ügy volt meg végigsorolták hogy mi található a gépemben, úgyhogy szerintem igaz..

És nem is csak velem csinálják ezt, még pár barátnőmmel is, csak én voltam az a vállalkozó szellemű, aki feltette a kérdést.

2011. ápr. 22. 18:33
 12/17 anonim ***** válasza:
Honna szedted a nortont?
2011. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
netről töltöttem
2011. ápr. 22. 18:39
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha igazat amit mondasz, szerintem csak egy hiszékeny kislány vagy. Ez nem így működik.

Minek szedted le a nortont?! Ha nincs semmi védelem, azzal csak megkönnyítenéd az ilyesmit.


Szóval egy szónak is száz a vége:

Drága hiszékeny tinilány, olyan nincs hogy "ehhez is értenek", ha valaki ilyet tud csinálni, az nagy cégek honlapjára, adatbázisaira fog hajtani, hogy otthagyja nyomát, mindezt azért hogy pénzt kereshessen az általa felfedezett védelmi hiba kijavításával. Nem csinálja kislányok gépével, ha mégis, azt max gyakorlásból teszi, és legfőképpen nem fog dicsekedni vele. És nem fogod megtudni.


Vannak ilyen se.garc fa.zparasztok, akik behülyítik a kislányokat, meg amúgy is, akit lehet, azt olyan jó idegesíteni.

2011. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"a netről töltöttem"

ez nem válasz, a symantec honlapjáról töltötted?

hidd el hogy a NIS tűzfalát nem fogják áttörni..

ha hiszel nekünk, és rászánod magad hogy újra feltelepítsd a honlapjukról a próba verziót, írj nekem emilt ha lejár, esküszöm küldök neked hozzá kulcsot, hogy folyamatosan tudd használni, és crackelned se kelljen!

2011. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én ESET Smart Security-s vagyok, de a Norton is ugyanolyan profi védelmi program. Nem fogja őket egy kis csicska lejáratni...
2011. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha olyan vérprofik akkor sehogy nem fogod őket megállítani...
2011. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!