Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Rejtettbe tettem egy mappát...

Rejtettbe tettem egy mappát ami tele van almappákkal azonbelül . Rar tömörítésekkel és jpg képekkel. A rejtettséget már feloldottam látható de ugye zöld betűvel minden, le is van titkosítva, sehogy nemtudom megnyitni mert jelszót se kér, akkor hogy?

Figyelt kérdés
total commanderrel,winrar... egyikkel se tudtam megnyitni.
2011. ápr. 23. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Total Commander-Beállítások-Általános beállítások-Képernyő-Fájlablak-Látszik a rejtett-Alkalmaz-Ok. Ezt is megcsináltad?
2011. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megcsináltam látszik meg is lehet nyitni a főmappát, de mint mondta a benne lévő jpg képek és rar-okat nem --> hozzáférés megtagadva. látszani látszik csak titkosítva van. és ha meg a tulajdonságok menüpont alatt próbálni levenni a titkosítást, akkoris hozzáférés megtagadva hibás attribútum a fájlnál, már a cmd-be is próbálkoztam attrib. váltással de áhh, sehogy se tudom feloldani a titkosítást a fájlokról.
2011. ápr. 26. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!