Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Védve leszek, ha a gépemen...

Védve leszek, ha a gépemen avast free, stopzilla free és malwarebytes anti-malware van?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2011. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bár én ESET Smart Security-t használok

[link]

2011. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Egy vírusirtó/tűzfal/kémprogram, stb.. eltávolító kombó teljesen használható.


Én Avira Antivir Personal/Comodo Firewall/Malwarebyte's Anti-Malware megoldással problémamentes életet élek. :)


(Nem mellékesen teljesen legálisan, ingyen.)

2011. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
ESET SS
2011. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi az a stopzilla free :D :)

de a másik kettőt használom.

A Malwarebytes' Anti-Malware programok egy-két hetente futtasd, ne felejtsd el előtte frissíteni. Havonta nem árt futtatni egy online keresőt, pl. ESET Online Scanner.

Az avast! Fájlrendszer védelmét ki kell azalatt kapcsolni, mert elkezdené azokat a fájlokat átvizsgálni, amit épp a másik kereső vizsgál, és bezavarhat neki. Ha egy órára kapcsolod vissza a Fájlrendszer védelmet, az pont jó, mert addigra végez a másik kereső, és nem baj, ha megfeledkezel a vírusirtódról, vissza fogja magát kapcsolni. ;)

Ne hagyd alapbeállításon az avast!-ot! Ha akarod, segítek benne.

Használj valamilyen tűzfalat. A Windows 7-é elég, de ha XP-d van, akkor egy külső kell. Nem tudom, melyik fér meg az avast! mellett.

A tűzfal HIPS modulját kapcsold ki, hacsak nincs példátlan sok TÜRELMED és hacsak nem értesz eléggé (nagyon) a témához...


szeretszvagynem kukac gmail pont com címre írhatsz, ha esetlegesen segítség kéne.

2011. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Addig, hogy vírusirtó, kémprogrampucoló, és MBAM rendben is van a dolog. A tűzfalat viszont hiányolom. Comodo mehet, ha ingyenesben gondolkodsz.
2011. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!