Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast vírusírtóm van és a...

Avast vírusírtóm van és a viselkedés védelme talált egy olyan fájlt, hogy splitter. Sys. Ez milyen vírus, ha egyáltalán vírus?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 12:10
 1/7 A kérdező kommentje:
javítom splitter.sys
2011. máj. 15. 12:11
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit írt ki rá az avast? Mit akart módosítani a fájl, mi akarta megnyitni?


Rákerestél Google-ben? Mit találtál Google-ben?


Hol van a splitter.sys a gépeden? Megnézted, hogy melyik mappában? Progihoz tartozik? (Program Files mappa)

2011. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első voltam.

A viselkedés védelem a programok viselkedését figyeli és ha gyanúsat talál, jelez. Az avast ablakát, jó lenne, ha beraknád!

2011. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
system32/drivers/splitter.sys itt van. És nem akart semmit sem megnyitni. Rákerestem a Google-ben és egyik helyen azt írta, hogy a windows rendszeréhez tartozik és nem vírus csak annak veszik a vírusírtók, és hogy ne töröljem ki. Egyébként amikor kijött az ablak akkor 2 lehetőség volt kihagyás vagy törlés.
2011. máj. 15. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Na törődj vele.

Ha legközelebb riaszt, és van mód, küldd el a fájlt a fejlesztőknek.

2011. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm.
2011. máj. 15. 21:19
 7/7 Felcsi válasza:
Tegyél fel ESET NOD32 Antivirus™ 4.2.71.2-t, mert az avast 1 nagy szar! Egyébként biztos valamilyen játékról egy vírus..Esetleg metin, vagy a "nagy kedvenc": ddmt2
2011. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!